Lada Largus/ Logan MCV po rusky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lada

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Ako v čom...
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

bbbr ja by som ti odporučil vykašľať sa na debatu,

mňa nemajú radi majitelia BMW, lebo sa tiež neposieram z toho vozítka a to len z princípu.

Zbytočná strata energie v debate o ničom. Jednoducho Rusi nehrajú prim v automobilovom priemysle a dôvodov je viacero
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

Kopírovať Daciu, to už je silná káva. Čína kopíruje aspoň pekné autá. :40bd:
zoleeka70
Príspevky: 689
Dátum registrácie: 05.02.2008 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zoleeka70 »

myslíš že by to vedeli skopírovať bez injekcie materského závodu???Pochybujem...sa mi zdá že som to niekde čítal, je to rozšírenie výroby,nakoľko rumuni nestihajú,preto renault zainvestoval aj do Rusov...
ldcentrumlh
Príspevky: 201
Dátum registrácie: 27.02.2009 08:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ldcentrumlh »

chlapci moji zlati...premileni... aby sme este raz neboli vdacni za stroje jednoducho opravitelne, s minimalnymi nakladmi na prevadzku a udrzbu (ceny ND, velkost pneu, dimenzovanie podvozkov) pripadne aby sme raz (pokial bude bezpecnost a spolahlivost aspon na beznej urovni) nepozerali na auto ako na nutnost, co najlacnejsieho presunu... ako tak citam toto forum, tak cim modernejsi voz, tym vacsia ostara s nim... zadkom zvieram a bojim sa doby, ked uz nebude kde kupit staru dobru spolahlivu atmosferu... mal som 2 renault thalie (podobne urcenie ako novodoba lada, dacia) a viem o com tie auta boli, ake mali muchy, ale svoju primarnu rolu zastali bez reptania. Je neprijemne, ze tie auta boli spolahlivejsie ako modernejsie vozy x-krat drahsie vozy a vyzadovali minimalnu udrzbu. V jednoduchosti je krasa. O komforte, jazdnych vlastnostiach to nebolo. Len presun. Mimochodom nemam potrebu sa zastavat lacnych a jednoduchych modelov znaciek, pretoze som ich vlastnikom. Nie som. Ale nic proti takym autam nemam, skor naopak. Ked vies na co, preco a za co...a si s tym dopredu uzrozumeny, tak si to proste kup. Niekto si kupi na chodenie po rozky a domov 3,5 metrovu imidzovku za 12000, ci nespratne SUV za 50000... lebo image... a niekto take veci neriesi a na denny nakup rozkov a odvoz deti v ramci mesta kupi trebars aj Sandero, ci v buducnosti Ladu(asi nam z toho rastie rebrandovana dacia)... a zostane mu tvar tak ci tak... a vobec nemusi byt prepita od pancovaneho alkoholu... ma zaruku, stalo to 7000 a je to velke ako potreboval...za 5 rokov to nebude mat hodnotu, ale prisiel prinajhorsom o 5000eur...o kolko pride nakupca SUV alebo 3,5 metrovej imidzovky uz pomlcim... pre niekoho auto nie je vsetko, ale len prostriedok...

PS: tym nechcem urazat ani majitelov 50000eurovych mestskych SUV alebo majitelov imidzoviek... sam som mal sice vacsiu, ale imidzovku a za dost velke peniaze...auto posluzilo, prisiel som po 6 rokoch o znacny balik penazi a slo z domu. Mna to sice odradilo do buducna od podobnej kupy a sposobu rozmyslania, mladicke chute som si ukojil, ale proti gustu ziaden disputat :)
BMW 218d Grantourer
Opel Corsa 1.4 Easytronic
mirozv2
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 23.12.2011 20:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirozv2 »

dotynka napísal:Kopírovať Daciu, to už je silná káva. Čína kopíruje aspoň pekné autá. :40bd:
Toto nie je kópia! (potom by od seba odpisovali aj VW, Škoda Seat:-) )Renault ná v AvtoVAZ-e štvrtinový podiel a mal by získať kontrolný balík.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

žiadny dišputat

Príspevok od používateľa laco1871 »

Prikláňam sa k vyššieuvedeným triezvým názorom,že každý si može kupiť vehykel podĺa svojich potrieb a podľa stupňa vydutosti svojej peňaženky,
preto tlieskam takýmto približovadlam ako je Dacia Logan,hoci aj pod značkou Lada.
A tiež tlieskam masovému používaniu plynového pohonu v aute akejkoĺvek značky.
sarusian
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 05.08.2011 10:58
Zdieľať na Facebook

no lada by mala teraz slapat super

Príspevok od používateľa sarusian »

tento rok by mohla pohla podla info /http://auto.sme.sk/c/4940596/lada-chce- ... odel.html/ uviest auto nizsej strednej triedy Lada 2116, tu je nejaky test, vyzor je europsky, parametre tiez porovnatelne, pricom cena by mala byt velmi zaujimava http://www.autoreview.ru/_archive/secti ... ON_ID=2042 - nemam sice ladu, ale na buduci rok uvazujem o grante hatchback, ktora by mala cenou s plnou vybavou koncit tam, kde nedavno zacinala hatapka od skody, pre mna je velke plus, ze od zaciatku sa da prestavat na lpg a ten motor to berie v pohde, ziadne podpalenia ventilov, kedze pocitam, ze benzin aj nafta pojdu este vyssie /iran a spol./ - ako priblizovadlo za tu cenu super - svoju pracu odvedie, jednoducha atmosfera, cena ND cca ako na feliciu, kopec veci si vie clovek urobit doma a nie chodit do servisu s vymenou ziarovky vo svetle
Santer77
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 09.02.2011 20:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Santer77 »

Náhodou, Priora sa páči aj mne...dosť...aj som mal pohnútky si ju zaobstarať čisto novú...neviem prečo...proste sa mi páči...

PS: Nie som fanúšik Lady...ale určite poznáte ten pocit keď niečo uvidíte a na 1. pohľad sa Vám zapáči
mirozv2
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 23.12.2011 20:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirozv2 »

2116 (Siluet) má už tiež poriadnu bradu. Myslím si, že namiesto "hlbokého restylingu" desiatkovej rady mali spustiť výrobu 2116, už to mali v takom štádiu. To je ostatne ich problém, nápady majú dobré, ale kým sa to dostane do výroby...Projekt C, projekt 2151... V čase, keď u nás tvorili Favorita už mali prototyp 2110

Návrat na "Lada fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní