kia 1.6 versus kia 1.6

Diskusia ohľadne vozidiel značky KIA

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

okop
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

kia 1.6 versus kia 1.6

Príspevok od používateľa okop »

nechcel som zakladat novu temu ale skor sa do nejakej pripojit, ale potrebujem rychlo pomoct tak aby to udrelo do oci. stara naftova astricka sa mi porucala a ja rychlo potrebujem nahradu aby som mal ako chodit do prace. uz nechcem naftu i ked ta spotreba 4.8-5 litrikov bola fajna, ale rocne najazdim okolo 13 tisic km tak uz len benzin. rozhodol som sa pre ceed 1.6 v buducnosti mozno prestavba na LPG, zalezi od financii a spotreby auta a auto chcem na tych 10 rokov, nerad to menim ked to sluzi.... ktoru ceedku vybrat...komby v komplet vybave rok 2011 ale 5 rychlostna najazdenych 40 tisic km za 8000eur alebo klasicka verzia nie az tak v komplet vybave rok 2012 s vyhriavanym celnym sklom 6 rychlostna najazdenych 40 tisic km za 8700eur. jazdim 70% medzimesto a 30% mesto, nejake tie vyletiky s rodinou, povinna navseva rodin a podobne, ma 6 rychlost vyrazny rozdiel v spotrebe? nakolko som financne limotovany 8000 eurami a co by bolo nad limit si musim pozicat. ktoru moznost vybrat? a vraj ceed celkom slusne hrdzavie...
za vsetky rady vopred vdaka
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Rozdiel v spotrebe bude zanedbatelný, lebo tých 6 kvatov je viacmenej len na tesnejšie vyskladaný 5-kvalt

To ako je dlhý posledný kvalt určuje to aký má motor objem a výkon.

Ja ti viem garantovať že na mojom aute, kde je iba 4° automat točím memej otáčok ako by točil tvoj 6° kvaltový Ceed, lebo skrátka objem vyšší o takmer 1000ccm a výkon 121kW sa postará o to že sa ten motor utiahne
Napísať odpoveď

Návrat na "KIA fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných