Hyundai ix20 - tretie brzdové svetlo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bokszos
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 16.04.2012 19:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bokszos »

a ked pojdes do servisu tak nezabudni nic


alias BANDASKA
Naposledy upravil/-a bokszos v 22.11.2020 14:40, upravené celkom 1 krát.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

YxoYpsilono napísal:
bajo777 napísal:
presne tak, treba ist do servisu, kde doneses vytlacenu ziadanku z :-/ , podpis veduci yxo vymena tretie brzdove cena = 0,-e
Coze si taky ironicky? Lebo mas Fiat s 2 rocnou zarukou?
Faktom je, ze Hyundai a Kia ponukaju plnu fabricku zaruku a vymena takejto veci v zaruke je uplna samozrejmost.

Ak podobne opravy neakceptuje Fiat alebo Ford - ktori ani nemaju oficialne zastupenie na Slovensku to neznamena, ze nemozu existovat aj serioznejsie automobilky.
vis co ti poviem uprimne ? je a bolo mi to jedno kolko ma zaruku, vrak ma 10 rokov a 200t, mam ho od nula km, na zaruku mi vymenili radio a po zaruke rok bolo treba opravit prevodovku, co mi vyriesil tuto mhlavaty, keby zoberem aj tu opravu, tak tym ze som sa im vybodol na garancky, usetril som viac ja ma ta oprava vysla, mozno aj dva razy nezaoberam sa tym...

apropo foter ma tiez fijata, ten je paranoidny a dokupil si zaruku aj ked naprdka 10t rocne, ma to na 5 rokov, chodi si pre peciatky a kopnuti do gum a je spokojny, kolko ludi tolko chuti :-), mne prazdna serviska na 10 rocnom neva, aj ked ma olejovy servis daleko lepsi, jak 99,9% vybuchanych od vrchu dole ;-)

este by ma zaujimalo naco ty, ako koncovy jojo vyzadujes importera ? ja som uz zodral 4 fijaty a netrebalo mi ho ani raz, ale mozno sa dozviem ze som zmeskal trebars dymku miru na recepcii od mazoretky, to by mi bolo luto dodatocne :-\
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných