Honda Civic ep3 typer

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

renkoll
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 18.11.2019 08:07
Zdieľať na Facebook

Honda Civic ep3 typer

Príspevok od používateľa renkoll »

Ahojte, hľadám už dlho civic ep3 typer po "bazošoch" ale je ich hrozne máličko a už keď ich idem pozrieť, zriedka sú v stave že funguje aspoň Vtec
Nepozná niekto z vás človeka s dobrým kúskom ktorý premýšla o predaji?
Za odpovede vopred ďakujem
vykopanafosilia
Príspevky: 372
Dátum registrácie: 15.09.2022 16:18
Zdieľať na Facebook

Re: Honda Civic ep3 typer

Príspevok od používateľa vykopanafosilia »

Takéto autá sa nekupujú na Slovensku... Chvíľu to tu sleduj, ako sa tu fláka údržba a bude ti jasné, prečo si tu ešte nič poriadne nenašiel.
Pozri sa u Nemčúrov. Nemám o Západniaroch ilúzie, to ani náhodou, ale predsa len si vo väčšine nemôžu dovoliť údržbu tak neskutočne flákať, ako u nás.

Tu sa už riešili také perly, ako výmena ložiska kolesa za použité, alebo že chlapec si sám poohýbal nové brzdové trubky do auta a nevedel to odvzdušniť (keby ich kúpil nové, asi by skrachoval), alebo že sa ktosi pýtal, či môže dať do dieslu čerpadlo do nádrže z benzínu (alebo naopak).
NIKDY auto zo Slovenska od človeka, ktorého nepoznáš.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Honda Civic ep3 typer

Príspevok od používateľa seven549 »

ou tie hondy boli vovelkom vyuzivane na preteky po celom svete.vlastne je to akoby si chcel napr bmw M alebo audi RS alebo octaviu RS alebo subaru STi.

take auta nezozenies na slovensku plne funkcne.a aj v zahranici budu uz vydupane lebo je to stara honda.

vacsinou sa kupi take stare auto s dobrou neburanou negitovanou karoseriou a motory sa nanovo poskladaju.

kolega ma subaru STi 2.5i rok 2011 , 112000km 300ps z vyroby.a motor odisiel.pridrel sa kluke.pri tak malo km.je druhy majitel.motor sa robi nanovo uz na vykon 400ps no cena 11000euro ho to bude stat.oficialne so zapisom v technickom.

ja teraz nahanam do mesta napr max 5 rocnu ibizu FR.chcem to koli vacsim kolesam packetu a motoru.jazdene niet skoro nic dobre a ked aj tak ceny take ze doplatim 5000 a mam nove.
ROBOPASTUSZEK
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 07.05.2014 20:16
Zdieľať na Facebook

Re: Honda Civic ep3 typer

Príspevok od používateľa ROBOPASTUSZEK »

Ako majiteľ Hondy a aj typera síce novšieho vám vravím rovno kašlite na to , nič poriadne nezoženiete z modelu EP3 a ak tak to už bude poriadny peniaz. Tie Hondy pomaly vymreli buď sú vylietane alebo búrane. Nenapísali ste čo od toho auta ocakavateako ho chcete používať či víkendová záležitosť či denne vozenie. Osobne by som sa už pozeral aspoň po modeli fn2. Ten istý motor , síce ťažšie a horší podvozok ale zas modernejšie a komfortnejšie na cestovanie po pekných cestach.
suchosp
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 09.11.2015 11:56
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Honda Civic ep3 typer

Príspevok od používateľa suchosp »

Zdravím,

také se po Civicu pokoukuávám. Asi to bude skoro nereálné, situace je špatná ve všech bazarech i u privátních prodejců. Zdá se, že se jich nechce nikdo zbavit, možná i proto, že vyhrálo auto roku https://www.srovnator.cz/clanky/auto-ro ... nda-civic/

Možná bude stát za to se pokouknout po jiném modelu od Hondy. :4432:
Naposledy upravil/-a suchosp v 09.10.2023 00:39, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Honda Civic ep3 typer

Príspevok od používateľa oco13 »

vykopanafosilia napísal: 25.03.2023 15:55 Pozri sa u Nemčúrov. Nemám o Západniaroch ilúzie, to ani náhodou, ale predsa len si vo väčšine nemôžu dovoliť údržbu tak neskutočne flákať, ako u nás.
Fosil- ale opýtaj sa prečo?? Nuž lebo nemci sú sprostí a rozmaznaní kapitalizmom a slováci sú kutilovia naučení na do-do , dorob si doma.
Na starom motore toyota mi padala nafta a boli dlhé štarty, čerpadlo z ebay za 6evri to vyriešilo a motor dodnes štartuje na drc. Na inom motore fiat z 90teho roku sa už nedá kúpiť originalna vodná pumpa, tak má elektrickú z aliexpresu a jazdí. Nemčúri by to všeto posielali na smetisko.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 65 neregistrovaných