Honda CR-V III - výmena zadného nárazníka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

armagedon74
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 10.06.2009 16:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa armagedon74 »

Patko1, ja som sa spraval normalne, vy ste sa obuli do mna za totalnu hlupost. Ale dneska to je zrejme v mode, ze ak sa clovek nieco slusne opyta, tak ak nie je podla niekoho predstav, tak treba do kazdeho rypat, ponizovat a hrat sa na toho najmudrejsieho. Potom sa niekto zacne branit a urazi vase ega, tak sa zacnete spravat ako nejake urazajuce sa slecinky. A to, ze ako to bude vypadat, tak to moze byt kazdemu jedno aj keby tam namontujem radlicu na sneh.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Ty mna urazit urcite nemozes,a s tym nazorom ze ako to bude vypadat ze nam to moze byt jedno to mas pravdu. Ono ak chces silno usetrit darujem ti jeden zadny naraznik z fabii mi ostal, ked ho kusok prifenujes urcite to bude celkom fajn. No zial nema cuvacie senzory ale tie si zozenies na nete za 15e univerzalne. Jaj a pardon este neviem ci ti bude odtien sediet
armagedon74
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 10.06.2009 16:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa armagedon74 »

Patko1 ja sa nesnazim nikoho urazat, ak si to tak pochopil, tak zrejme trpis nejakou paranojou. A ten naraznik z fabie si kludne nechaj, ked raz dospejes, tak mozno sa ti zide raz na tvoje auto.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Ved ty sam si napisal ze si vraj urazil nase ega a ja som na to napisal ze ty mna urazit nemozes. Ty vnimas vobec co pises ci z toho fetu uz si niekde uplne v inej dimenzii?
armagedon74
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 10.06.2009 16:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa armagedon74 »

Patko1, neviem komu udrel fet do hlavy, ale ja to zrejme nebudem. A skľudni svoje hormóny, lebo nemám náladu sa tu doťahovať z nejakým zasranom, čo si myslí, že zjedol všetku múdrosť sveta.
storm525
Príspevky: 166
Dátum registrácie: 06.10.2004 22:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa storm525 »

Poradené Ti bolo, netreba sa navzájom osočovať. Ja by som tam dal to, čo tam patrí, nebastlil by som to.
Keď chceš origo nárazník, aký tam má byť choď na allegro.pl, a zadaj do hľadania: cr-v zderzak tyl a mozes si vybrať. ;-)
Modifikáciu hľadania, aby to obsahovalo len Tvoj model môžeš tiež skúsiť. (Crv 3, cr-v 3, crv III, cr-v III).
V prípade problémov s dopravou sa obráť napr. na autofra, špecializujú sa na dovoz z Poľska. (Ale sú aj iné firmy).
A vždy radšej počítaj s nutnosťou lakovať diely, aj keď sú vo farbe. (nejako sa to musí skladovať a niečo tomu pridajú aj pri doprave).
armagedon74
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 10.06.2009 16:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa armagedon74 »

storm525 dakujem za radu. Nasiel som tam naraznik aj so senzormi za 325 zlotych, ktory som si aj objednal. Ono co sa tyka striekania toho naraznika, tak to mi problem nerobi. Na Slovensku som daval inzeraty pol roka a ziadna ponuka. Co som volal na inzeraty ja, tak bud bol naraznik predany, alebo bol v strasnom stave. Po pol roku mi prisla ponuka na ten spominany dvojdielny naraznik, tak preto som bol zvedavy, ze ci tam pasuje alebo nie. Tie z tej spominanej stranky na Slovensku som nechcel, lebo uz som takto doplatil dva krat, raz na opel astru spätne zrkadlo nahrada a nepasovalo, druhy krat zadny naraznik na vw passat b6 taktiez nepasovalo uchytenie a to nehovorim o hrubke materialu, kde po nastriekani dielu zacala farba praskat po tyzdni na co ma lakernik aj upozornil. Preto zhanam aj ked pouzity diel, ale mam istotu, ze je to v rovnakej kvalite a nemusim prerabat uchytenia a strachovat sa, ze vyhodim peniaze za nieco, co sa po pol roku rozsype. Nie som typ cloveka, ktory sa snazi zabrdat do niekoho, ale zas nie som nejaky sopliak, co si od niekoho necha skakat po hlave.

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní