Ford Edge - parkovacia brzda

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

@chmeD
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 13.10.2010 16:18
Zdieľať na Facebook

Ford Edge - parkovacia brzda

Príspevok od používateľa @chmeD »

Čaute mám problém na palubovke píše parking breake malfunction limited function, samozrejme na diagnostike som bol píše že ľavý zadný motorček že s ním nemá spojenie, skúšal som motorček na priamo ide ale nejde napätie do neho z rj ABS ja si myslim že bude už asi iba abs modul in the píč, ma niekto nejakú radu ešte?? Poprípade sa sa aspoň nejako dočasne deaktivovať to pipanie lebo furt hlási že je zatiahnutá ručná pritom je uvoľnená resp funguje iba práva strana, jazdiť sa dá ale je to na nervi :/ auto Ford edge 2016 2 liter bi turbo diesel
fzubaty
Príspevky: 1625
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Ford edge parkovacia brzda

Príspevok od používateľa fzubaty »

Skontroluj kabel co vedie z karoserie ku motorceku. Bude asi zhnity.
@chmeD
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 13.10.2010 16:18
Zdieľať na Facebook

Re: Ford edge parkovacia brzda

Príspevok od používateľa @chmeD »

Kabel od konektora ku motorceku je dobry , horšie to bude asi z abs do konektora
tuninka
Príspevky: 899
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Re: Ford Edge - parkovacia brzda

Príspevok od používateľa tuninka »

po tom čo to začalo vypisovať, tak ste určite auto pripojili a prečítali pamäť závad, aké chyby vypísalo?

skús aj tu https://www.fordedgeforum.com/topic/283 ... -function/

druhý príspevok, tam je vlastne servisný manuál a podľa hlášky pravdepodobné závady
@chmeD
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 13.10.2010 16:18
Zdieľať na Facebook

Re: Ford Edge - parkovacia brzda

Príspevok od používateľa @chmeD »

tuninka napísal: 15.03.2024 09:37 po tom čo to začalo vypisovať, tak ste určite auto pripojili a prečítali pamäť závad, aké chyby vypísalo?

skús aj tu https://www.fordedgeforum.com/topic/283 ... -function/

druhý príspevok, tam je vlastne servisný manuál a podľa hlášky pravdepodobné závady
Ďakujem aj to som už preštudoval, práve že podľa tej tabuľky už len ten abs modul to vychádza
Chyby vypisalo prerušený obvod na zadný ľavý motorček, chyba sa vymazať nedá
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 61 neregistrovaných