Ford Mondeo 2.0 tdci - pri zohriatí neštartuje

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ANDREJDANO123456789
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 28.11.2019 17:57
Zdieľať na Facebook

Re: Ford Mondeo 2.0 tdci - pri zohriatí neštartuje

Príspevok od používateľa ANDREJDANO123456789 »

Srdečná vďaka za plnohodnotnú odpoveď(samozrejme si vážim každú odpoveď, ktorá bude viesť k danému problému) Ukážem mechanikovy a nech "bojujue" 👍
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Re: Ford Mondeo 2.0 tdci - pri zohriatí neštartuje

Príspevok od používateľa miroslav114 »

Milan ,mal som podobný problém cca pri 200 tisic+-km studený štart ako nový a teplý ťažký, nakoľko je auto dobre odhlučnene tak sa nedalo odhadnúť že štartér o niečo slabsie točí. Boli diagnostici čo čítali logy len sa tomu nerozumeli , ževraj výstreky,čerpadlo snímače,nafta nakoniec som si prečítal ceske fórum Ford a tam že je štartér chytený ,dal som repasnut cca45eur a auto štartuje ok aj teraz a už som ďalej od 500tisic diaľničných . Toto bol môj príklad a jednoduché riešenie a netvrdim že má zadávateľ rovnakú zavadu
maros000
Príspevky: 213
Dátum registrácie: 03.07.2007 09:24
Bydlisko: Kosice
Zdieľať na Facebook

Re: Ford Mondeo 2.0 tdci - pri zohriatí neštartuje

Príspevok od používateľa maros000 »

S tym starterom som videl pripad kedy S-Max po dlhsom odstaveni velmi tazko startoval. A vladal tocit kludne 5-10sekund a na vela chytil. Clovek mal pocit ze motor vyleti z auta a ze motor je na srot. Len ked uz to chytilo tak to slo normalne. Chyba bola starter/bateria. Proste slabo tocilo. Ale to bol presne opacny pripad ze za studena nevedelo chytit.

Ale ak by bol starter/bateria slaba tak na diag to uvidis ako nedosiahnuty tlak na raily. A tak uz vies po com ist a naco sa pytat. Potom daj vediet ako si dopadol.

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných