Ford s-max

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

samuelovic
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29.05.2011 15:37
Zdieľať na Facebook

Ford s-max

Príspevok od používateľa samuelovic »

Zdravím , rozmýšlam nad kúpou s-maxu, na čo dávať pozor?
Koľko vydrží motor bez vačších investícii /diesel/?
Aké je tam vstrekovanie výrobca?
Mám velkú dilemu benzín / LPG/ alebo diesel? Mám strach s dieslu,keĎ všade čítam o odídených turbách , tryskách atď.
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Re: Ford s-max

Príspevok od používateľa Marekskk »

samuelovic napísal:Zdravím , rozmýšlam nad kúpou s-maxu, na čo dávať pozor?
Koľko vydrží motor bez vačších investícii /diesel/?
Aké je tam vstrekovanie výrobca?
Mám velkú dilemu benzín / LPG/ alebo diesel? Mám strach s dieslu,keĎ všade čítam o odídených turbách , tryskách atď.
Nazdar, takze asi chces jazdenku vsak? Kolko? ake stare by malo byt? Do kolko? A mohol by si napisat kde budes jazdit, alebo skor kolko, ci len tak po meste alebo aj dialnice a dlhe vzdialenosti!?
samuelovic
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29.05.2011 15:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa samuelovic »

Chcem jazdenku od 2007, jazdiť budem prevažne mimo mesta 80%.
ročne spravím cca 20-25000km a potrebujem priestor - kufor, rozmýšlal som aj nad Mondeom combi. cenovo do 10 000eur
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

Takze asi motor 1,8 TDCI alebo 2,0 TDCi vsak? Ono nie su zle, ale pri diesly musis vzdy ratat s drahsimi opravami. A o benzine si nerozmyslal? Taka 2,0 titanium celkom fajn motor, 145 koni su myslim ze uplne staci, vsak to nieje ziaden zavodnik?! A spominal si tu aj LPG, a tak ti povem Fordy moc nemaju v laske LPG, znamena to ze by si musel este dokupit nejake veci. Skus si precitat http://forum.fordclubs.org/viewtopic.php?t=225
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných