Ford Transit 2,5 turbodiesel r. 1995

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

StanislavG
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 22.06.2008 15:28
Zdieľať na Facebook

Ford Transit 2,5 turbodiesel r. 1995

Príspevok od používateľa StanislavG »

Na prístrojovej doske mám vľavo vedľa seba kontrolky, ktoré by mali pri zasunutí klúča do štart skrinky pred naštartovaním svietiť. Zľava airbag - svieti, voda v palive - nesvieti, predžhavenie štartu - nesvieti, chod motora - svieti. Po riadnom naštartovaní všetky štyri kontrolky zhasnú, čo pokladám v poriadku. Ale po vypnutí motora a otočením klúčika do pripravenosti štartu zase svietia len airbag a chod motora, znovu zhasnú a motor má riadny chod.
Poraďte mi prosím a ak má niekto konkrétnu elektrickú schému k týmto signálkam, v knihe JAK NA TO nie je táto schéma. Prosím, pošlite mi niekto odpoveď na email: gsbanov@orangemail.sk.
Ďakujem StanislavG.[/b]
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

voda v palive sa ti podla mna rozsvieti az ked ju cidlo vo filtri objavi (cize ked sa jej tam nazbiera tolko aby ju cidlo zaznamenalo). Aka je to kontrolka ,,chod motora,,? A pises ze ked nastartujes ze ti vsetky 4 kontrolky zhasnu ze je to v poriadku. Ako moze shasnut nieco co ti nesvieti?
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 61 neregistrovaných