Ford C-max 2,0 cdti, 04 - neštartuje

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

milanalena
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 24.01.2009 11:36
Zdieľať na Facebook

Ford C-max 2,0 cdti, 04 - neštartuje

Príspevok od používateľa milanalena »

mam problem nechce mi chytat pod -5 a ked chyti tak na asi 5 krat a nie na vsetky valce a velmy zadymi do bielo modra.tah ma dobry zavice su dobre trisky tiez olej nemizne na pocitaci to bolo vsetko je OK zadymi to aj ked je vonku +5 ale len ked je studeny! myslite ze bude zapeceny niektory velec?poredte prosim uz som dotoho vrazil viac nez dost bolo to uz v troh servisoch.
milanalena
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 24.01.2009 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milanalena »

Tak ako pani nic vas nenapada ziadna zavada nikto sa stym nestretol co by to mohlo byt .
matiauta
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 09.09.2006 11:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matiauta »

Skus na forach o Fordoch. Tam mozno uz niekto rozoberal tento problem....
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tie zhavice su naozaj dobre? Lebo ked boli dobre pred rokom, neznamena to ze su dobre aj dnes. Zhavic je obycajny spotrebny tovar.

dalej ... rele. Darmo mas zhavice ked ti do nich nejde prud.

Tymto by som zacal, to je typicky problem bieleho husteho zadymenia studeneho naftoveho motora, lahkeho kolisania otacok par sekund to studenom starte a podobne.

a pokracoval by som potom asi tym, ci tam mas zhavice urcene pre tvoje auto. Naposledy minuly tyzden som stretol autiak ktory mal kratsie zhavice ako mal mat :) pretoze boli urcene pre iny dieslovy motor. Po vymene absolutna parada.
milanalena
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 24.01.2009 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milanalena »

auto bolo v dalsom servise a skusali znovu trisky zavice a mali cim zamerat kompresne tlaky vo valcoch a tie sa pohibuju okolo 16 atmosfer ?zviknu na tychto motoroch odchadzat ventily?olej to nezere
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných