Ford Mondeo SCi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rkotulko17
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 02.09.2009 21:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rkotulko17 »

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

pan Kotulko, to ze ceski redaktorkovia napisu ze motor za to stoji este neznamena ze ten motor za to naozaj stoji.

uvedomme si vsetci jednu vec - redaktor motoristickeho casopisu ma HOVNO a nie pojem o tom co je to spolahlivost auta, jeho servisne naklady z dlhodobeho hladiska. Jedine co ti oni mozu okomentovat je "vyborny zatah ocpodu, spotreba taka a hentaka".

a to ti je prd platne.

SCI motory od Fordu su suverenne najvacsia benzinova hovadina ktoru za poslednu tretinu STOROCIA vyrobili. Nic to nevydrzi, je to citlive ako kozka na cicine, spotreba/vykon tiez ziadny zazrak, a hlavne ako hovorim spolahlivost dost zla. Hodne dost.

A to hovorim ja, FORDAK !!
rkotulko17
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 02.09.2009 21:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rkotulko17 »

to mp3turbo: Mondeo SCi má kolega, zatiaľ žiadne negatíva, je pravda, má ho pol roka. To máš tak isto, ako focus 1,6Ti-VCT, ktorý mám ja osobne. jedni ho zatracujú a menia tie "nevydarené" rozvody už pri 65000km, ja si ho zase užívam. Záleží hlavne na ľuďoch, ich predsudkoch, a hlavne osobných skúsenostiach, ako na tom jazdia, ako sa o auto starajú. Nieje raketa, ako raketa.

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných