Ford C Max

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

maxo
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 27.02.2006 18:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maxo »

Ja som fordový, sám mám starého coswortha V6, 94 kombi s výbavou Executive - výbava kde sa už nedalo nič doobjednať. Mal som ho celý rozobratý do skrutky a postupne ho poskladal že je ako nový. Pri opravách preferujem orig. diely. Z toho množstva značiek ktoré sú teraz k mániu na trhu si neviem vybrať - dôvod kvalita spracovania. Tie autá už nie sú to čo bolo volakedy. Berem sú bezpečnejšie, majú menšiu spotrebu vďaka svojej menšej hmotnosti dosiahnutej použitím plastov všade aj tam kde netreba. Koncern VAG moc nemusím, ale asi by som sa zameral na niečo z jeho produkcie. Z nových vozidiel riešim menej problémov práve na nich.
pethol
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 11.12.2010 22:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pethol »

ja mam c-max ročnik 2004 od novoty mam tam 117 560 km a nemal som ani jedinu zavadu, som na 1000% spokojny, este 2 roky si ho necham a potom kupim zas určite C-MAX , alebo KUGU
peter1964
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 29.10.2008 12:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter1964 »

ja mám c-max 1,6 (101PS) benzín (r.v.2007) 2 roky. kúpené jazdené z DE (30tis km) teraz mám 70 tis. výkonovo slabšie, ale zato takmer bezúdržbové auto. ideálne rodinné auto, spotreba 7,2L (v lete) náklady iba na tankovanie.. a raz za rok výmena oleja s filtrami (olej.,vzduch.,peľ.) + kontrola podvozku, prevádzkových kvapalín, brzd.systému, klíma. cena v neautorizovanom servise cca110-130 €.
Runah
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 10.05.2007 08:55
Zdieľať na Facebook

Ford C-Max, aký motor?

Príspevok od používateľa Runah »

Tiež teraz uvažujem nad zakúpením C-Maxa a neviem do čoho idem, nakoľko som mal doteraz len škodu a VW. Chcem to skúsiť ako rodinné auto, Dajte niekto zopar rád a poznatkov k jednotlivým motorom. Na trhu je najviac zastúpených tuším 1,6 CDTi 80kW. Je to tým, že je po nich najväčší dopyt, alebo že sa ich chcú zbaviť. Mne by sa pozdával 1,6 benzín alebo 1,8 diesel 85 kW. Kto môže a vie nech poradí aké má skúsenosti. Dík.
peter1964
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 29.10.2008 12:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter1964 »

Runah: o c-maxoch, a hlavne o fordoch sa dozvies najviac tu:
www.fordclub.sk

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných