MONDEO COMBI 1,8TD-97

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jami11
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.12.2010 20:22
Zdieľať na Facebook

MONDEO COMBI 1,8TD-97

Príspevok od používateľa jami11 »

Caves.Potreboval by som poradit ohladom motora na mojom aute.Napinacia kladka na alternatore si zacala popiskovat tak som povolil sponovak a bolo to lozisko ziadny problem s vymenou.O tri mesiace zacala popiskovat zas no nie moc tak som sa zas na nu pozrel auto som dal na zdvihak aby som mal lepsi pristup.Vsetko bolo v poriadku tak so to zalozil spat ,nastartujem no dosla mi nafta po 2 minutach kedze som mal rezervu a uz svietila a zdvihnute auto tomu tiez pomohlo motor zdochol.Pokusal som sa nastartovat aj natahat pumpou naftu.Kedze nechytalo dolial som novu no nechytalo vobec vystavil som baterku az cez kable mi potom chytilo no zvuk motora bol klepotavy bez plynu zdochynal nemal vykon .Mohol som pretocit nejako rozvody,alebo sa poupchavala palivova sustava.Som zaciatocnik a kazdy hovori na tento problem ine. Vie niekto povedat co sa vlastne stalo.Vdaka za radu
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

V tomto období budeš mať vždy problém zo štartom toho motora, klepotavým zvukom a nepravidelným chodom tesne ponaštartovaní, je to vlastnosť toho motora
jami11
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.12.2010 20:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jami11 »

Vdaka za odpoved len sa to stalo pred par tyzdnami,ked bolo teplo . Znami mi pomohol odzvdusnit hadicky no aj tak sa neda nastartovat .Bud su trysky zanesene ,alebo tie rozvody posunute.Auto mam v teple.
jami11
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.12.2010 20:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jami11 »

No a zabudol som napisat pri tom startovani ide strasny buchot z motora ,akoby klukovka isla vyskocit.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 47 neregistrovaných