Fiat Ducato 2,3 Mjet 88kw- zlomený ventil vo valci

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Ducato 2,3 Mjet 88kw- zlomený ventil vo valci

Príspevok od používateľa autolaik »

....kvantum ľudí proste nikdy nepochopí maličkosť že odstraňuje sa problém hneď kým je malý,počkajú až sa nabalí ako snehová guľa

Az zamrazi ked sa nad tymto zamyslim. Sedi to aj na vlastne zdravie...skoro kazdy ideme doktorovi az ked prihara,a pritom stacilo vo vacsine pripadov tak malo, nehladat vyhovorky ze este je cas a nic to nie je ale zdvihnut rit a ist skor. A pardon ze som sa votrel do technickej debaty
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Ducato 2,3 Mjet 88kw- zlomený ventil vo valci

Príspevok od používateľa oco13 »

Votrel , ale trafil si klinec po hlavičke. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Ducato 2,3 Mjet 88kw- zlomený ventil vo valci

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

"Zase a znovu. Motor je konštruovaný na nejakú životnosť. Auto s 200000 km je na odpis a už nemá žiadnu reálnu hodnotu. Niektoré možno ešte niečo vydržia, niektoré už nie."

Xy, ty si strateny pripad, s tebou nena cenu diskutovat. Tuto blbost pises vsade, vzdy ti ludia napisu, ze pises blbosti mimo reality a v dalsej teme ju napises zas.
martincichy
Príspevky: 5453
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Ducato 2,3 Mjet 88kw- zlomený ventil vo valci

Príspevok od používateľa martincichy »

Nesuhlasim, ze auto pri 200 tis km nema ziadnu realnu hodnotu. Ma hodnotu a dokonca sa s takymito autami aj obchoduje. Napriklad aj cez tento portal.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Ducato 2,3 Mjet 88kw- zlomený ventil vo valci

Príspevok od používateľa oco13 »

Martin - niekde som čítal, že realna hodnota a trhová cena sú dva celkom rozdielne pojmy.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Emfo
Príspevky: 238
Dátum registrácie: 15.07.2023 08:08
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Ducato 2,3 Mjet 88kw- zlomený ventil vo valci

Príspevok od používateľa Emfo »

A podla coho sa to vypocita ci taka alebo onaka cena, kto a podla coho to urci? Je lacne auto a ma 200tis km a nove stalo 13 900 a je auto, ktore ma 2 a pol roka a ma 200tis km a nove stalo 150 000 a su to uplne 2 ine svety, kto povie aku to ma realnu hodnotu alebo tu druhu. Ak mas zaruku na auto 300 tis. km ako sa ma k tomu niekto vyjadrit ked ma byt v srote, nema cenu a este stale nanho plati zaruka?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Ducato 2,3 Mjet 88kw- zlomený ventil vo valci

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Pre množstvo motorov je to tak akurát zabehnutie.Kto patrí do skupiny spokojných je ticho,ozývajú sa prakticky vždy nespokojný,čomu sa dá rozumieť.Lenže svoje rozčarovanie k krápu potom zovšeobecňujú a predpokladajú že aj zbytok sveta je ta tom podobne.
Najlepší pocit keď odchádza auto zo slušnou porciou km po servise (pred STK a EK ) je z tohoto viď foto.Závidieť môže aj nové auto
Obrázok
Emfo
Príspevky: 238
Dátum registrácie: 15.07.2023 08:08
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Ducato 2,3 Mjet 88kw- zlomený ventil vo valci

Príspevok od používateľa Emfo »

Moralne opotrebenie niecoho alebo skutocny stav, uctovna hodnota alebo aka sa ma brat. Ono v skutocnosti to bude stale platit tak, ze ked chcem kupit tak to uz nema cenu, je to vrak je to neviem co a ked budem predavat tak zrazu je to uplne naopak.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Ducato 2,3 Mjet 88kw- zlomený ventil vo valci

Príspevok od používateľa seven549 »

hodnota auta je taka aku zaplati pojistovna pripade totalky auto si zoberie a mne vyplati peniaze.

ak si niekto kupi 10 rocne auto 250 000km za 8000 euro tak nemoze cakat ze pojistovna mu v pripade nehody totalky da 8000 euro.

v nemeckej televizii pojistovna raz ukazala aka je hodnota aut pre nich.

porovnavali ford focus 3 rocny 145 000km a 220 000km.v pripade totalky vyplatia za 145 000km 5500 euro a za 220 000km 3500 euro.

na slovensku sa to riesi tak ze ak si niekto dovezie auto zo zahranicia pre seba cize max 3 rocne take co este nikdy nebolo na skt tk tak sa pred prvym prihlasenim stoci napr na 40 000km.aby bola v pripade nehody dobre zaplatena skoda.

potom ked sa to predava ako 6-8 rocna jazdenka nikto nebude pamatat nic a ani sa nebude dat nic overit.

slovensko nema zakony na to aby sa dalo nieco vymahat za predaj stoceneho auta od bezneho obcana.
metamor
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 21.04.2009 19:51
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Ducato 2,3 Mjet 88kw- zlomený ventil vo valci

Príspevok od používateľa metamor »

Väčšinou tí čo frflú na Fiaty tak si kedysi dávno kúpili nejakú vrazbu po Tom ako sa otvorili hranice a vozili sa sem všetky možné rachotiny o ktoré sa nik nestaral... Pri fiate je motor to posledné čo riešiš a dokáže ísť aj s takými anomaliami že iné motory by už boli dávno off. Sú to jednoduché auta s katastrofálnymi prístupom pre mechanika a preto tak aj končia keď ich servisuju lepmlovia lajdacky...
db69
Príspevky: 924
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat Ducato 2,3 Mjet 88kw- zlomený ventil vo valci

Príspevok od používateľa db69 »

metamor napísal: 26.11.2023 17:18 Väčšinou tí čo frflú na Fiaty tak si kedysi dávno kúpili nejakú vrazbu po Tom ako sa otvorili hranice a vozili sa sem všetky možné rachotiny o ktoré sa nik nestaral... Pri fiate je motor to posledné čo riešiš a dokáže ísť aj s takými anomaliami že iné motory by už boli dávno off. Sú to jednoduché auta s katastrofálnymi prístupom pre mechanika a preto tak aj končia keď ich servisuju lepmlovia lajdacky...
ja som mal jedneho noveho 1998 a druheho som kupoval 2,5 ročného.Ked sa tam niečo pokazilo bolo to Made in Germany

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 66 neregistrovaných