Fiat Ducato - odvzdusnenie spojky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

TIBORZ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 12.10.2007 09:34
Zdieľať na Facebook

Fiat Ducato - odvzdusnenie spojky

Príspevok od používateľa TIBORZ »

Pozdravujem.Kamaratovi na aute padol spojkovy pedal.Spojka zaberala az uplne naspodu.Potom sa vsak vsetko vratilo do normalu.Ako by bolo najlepsie spojku odvzdusnit?Pozeral som na to.Presiel valcek,hadicky,ci niekde neunika kapalina.Aj na prevodovke,tam je domcek plastovy,aj s akoby s odvzdusnovakom.isiel mi aj pootocit ten odvdusnovak,ale kapalinu nevytlacilo.Tak neviem,ci bol otvoreny,alebo...Pootocit isiel tak na stvrt zavitu.Teda pisem,ako som sa to snazil.Je tam blby pristup.Aj som dlho hladal,az ked som pohol packou na prevodovke,tak som to objavil.Ta packa prehadzuje rychlost.Postupoval som ze kamos naslapaval,potom drzal a ja som sa snazil pootocenim toho odvzdusnovaku uvolit tlak.Pomom som dal aj flasu s hadickou.Ale nic neslo.Inak,kapalinu nrtrati.Z nadrzky neubuda.Este neviem,ci by sa nedalo tak,ze na nadrzku v dekliu urobit dierku a pri nizkom tlaku pretlacit.Ale neviem,ci ten spomenuty akoze odvzdusnovak sluzi na to?Potom,este ze by som odpojil hadicku u toho domceka.Bude sa dat odpojit?Ako?Alebo by ste mi mohli v tomto poradit?Aky postup?Vrela vdaka za kazdu odpoved.Prajem vsetkym vela stastnych kilometrov bez nehod.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Najlepsie a asi aj najlacnejsie kamarat urobi ked urobi navstevu v servise, lebo taketo spominane uvahy smrdia len zbytocnym pruserom.
Inak mimochodom. Ducato sa vyraba cca 30 rokov, x motorizacii, y verzii.
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných