Dodge Durango

Diskusia ohľadne vozidiel značky Dodge

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

viliamtrnava
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 17.11.2016 16:05
Zdieľať na Facebook

Dodge Durango

Príspevok od používateľa viliamtrnava »

Zdravím všetkých motoristov.

Čítal som témy ohľadne Dodge Durango, ktorého kúpu zvažujem, páči sa mi to ako rodinné auto, ktoré hľadám.
Malo by sa jednať o ročník 2015 a vyššie. Motorizácia v mojom prípade prípade buď 3.6, resp. 5.7. Cenovo tak do +- 30.000€. Ročný nájazd +- 30.000 km - väčšina v rámci diaľnic (plus v rámci BA).

Ak sú tu majitelia Duranga, resp. mechanici, ktorí už mali Durango v rukách, budem rád, ak sa podelia o svoje skúsenosti:

- so servisom auta - čo riešili/riešia, čo sa zvykne kaziť na týchto autách (viem, nikto nemá vešteckú guľu, ale ak sú slabiny, tak aké)
- so spotrebou (bez LPG)
- so skúsenosťami s LPG v 5.7 hemi
- vzhľadom na uvedené špecifikácie, odporúčanie: 3.6 vs 5.7 ?

Budem rád, ak sa téma nezvrhne na urážky, hejty, premúdrelé rady typu "nevymýšľaj, rieš radšej Tourana, Sharan/Alhambra 1.9 tdi", apod.

Prosto, verím, že sú tu rozumní ľudia, ktorí si nájdu si čas na slušné vety, a reálne skúsenosti.

Ďakujem :)
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Dodge Durango

Príspevok od používateľa fzubaty »

Ak Durango tak 6,2 SRT.

Inak problémy ako s každým emerickým autom. Ak sa niečo pokazí, tak dlho čakáš na náhradné diely, keďže skoro nič nie je na sklade, tobôž v dnešnej dobe.
Napísať odpoveď

Návrat na "Dodge fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 46 neregistrovaných