Dacia Duster - fučanie pod volantom

Diskusia ohľadne vozidiel značky Dacia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jsturbo1994
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 10.10.2015 11:26
Zdieľať na Facebook

Dacia Duster - fučanie pod volantom

Príspevok od používateľa jsturbo1994 »

Zdravim Vas. Obraciam sa na Vas s prosbou . Som vlastnikom Dacia duster 2020 Lpg. S autom som spokojny ale predsa len som prisiel na jeden nedostatok. Vsimol.som si ze 90+km/h v minusovych teplotach citim ako popri volante a ked nahmatam.dole aj pod volant pod plast fuka studeny vzduch. Konkretne pocas jazdy to citim na lavom kolene. Je to vcelku neprjimene ked je minus 10 lebo auto sa v noznych priestoroch vodica neda poriadne prekurit. Stretol sa stym uz niekto a da sa ro nejko.riesit ? Auto uz nie je v zaruke a vola som do Dacie v PP a povedali ze sa stym nestretli. Ze sa musia previezt a rozobrat celu palubku. A nemam nato teraz zbytocne peniaze. Trosku ma to stve ze dam 15 000 za auto a fuci mi na koleno 😂😂. Auto mam 3 mesiace. Dakujem za kazde rady a postrehy .
lubos zimovcak
Príspevky: 3436
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Duster - fučanie pod volantom

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Netreba rozoberať palubovku. Treba dat na jamu a pozrieť od motora , kade Ti fuci.
Najskôr nejaká zaslepka odpadla a ťahá dovnutra.
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Duster - fučanie pod volantom

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Pre pí..vinu chcú rozoberať palubovku? Niektoré servisy sú dosť nenažrané, minule som tiež čítal na fóre jak chceli pánovi rozoberať palubovku, nedal sa oklamať čo to prečítal na nete a za 10min. to opravil.
martincichy
Príspevky: 5454
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Duster - fučanie pod volantom

Príspevok od používateľa martincichy »

Skús rukami prezistiť, či to fučanie nejde od dverí - mám už druhého dustera. Každý rok pred zimou mastím gumové tesnenia dverí. Už mi cez ne fučalo.

Do dustera môžu ísť 2 rôzne kabínové / peľové filtre. Uisti sa, že Ti presne sedí krytka. Montuje sa zo strany spolujazdca, ale viem si predstaviť, že to fúka na vodičovu stranu cez vrchnú stranu, ktorá je ťažšie prístupná na kontrolu. Ja si založenie kontrolujem hmatom.

Potom treba pozrieť priechodky do kabíny. Je ich viac.
jsturbo1994
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 10.10.2015 11:26
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Duster - fučanie pod volantom

Príspevok od používateľa jsturbo1994 »

Tesnenia dvery vyzerju byt ok. Na jar to skusim dat na dvihak a skusim z mechnikaom popozerst tie prechody. Ale mam skor tusak.ze sa stym budem zmierit :D
laco210
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 22.01.2023 21:58
Zdieľať na Facebook

Re: Dacia Duster - fučanie pod volantom

Príspevok od používateľa laco210 »

Akurat do mercedesu naposledy fukalo v roku 1900 a uz davno donho nejde ani hluk a nie zima cez holy plech v 21vom storoci.
Napísať odpoveď

Návrat na "Dacia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných