Citroen C3 - podsvietenie prístrojovky kurenia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lakitouch
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 27.10.2008 14:58
Zdieľať na Facebook

Citroen C3 - podsvietenie prístrojovky kurenia

Príspevok od používateľa lakitouch »

Dobry den!
Chcel,by som sa informovat ci niekto už menil žiarovky na podsvieteny pristrojovky kurenia na C3jke kedže mi prestala svietit lava strana!!A som to pozeral a neda sa to nijak vybrat ani nic je to jeden celok :(
Potesilo,by ma aj foto keby niekto mal pri výmene :) Ale ked nieje,nevadí!!Aspoon slovne by som bol rad keby niekto vedel,dakujem! :)
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

C3ka nieje len jeden jediný model...Asi by aj pomohlo uviesť modelový rok.
Ale myslím si že to bude len nastrčené , jak je u Francúzov zvykom.Ale ber to z rezervou....dúfam že poradí dakto dačo konkrétnejšie.
Ak býva takýto panel šroubnutý, tak bývajú šrouby buď zakryté krytkami alebo sú pod niečim čo je zas len nastrčené alebo že sú od spodku kde niesu vidieť voľným pohľadom ... Ale dakedy býva že je to síce nastrčené na plastových štuploch ale pod najskorej stredným kolečkom býva aj šroub. Ale toto ti asi moc nepomôže lebo som neopísal nič konkrétne presne na Tvoj problém...
lakitouch
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 27.10.2008 14:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lakitouch »

dakujem za info :)
A hej je pravda ze som mohol uviest konktrtne ze ide o rok vyrobi 2009 co ma stve kedze je to este nove auto :( Ale samozrejme uz po zaruke :(
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Moc neďakuj ber to z rezervou...ja len že bežne to takto nejak býva, aspoň čo som menil dakomu žiarovky v bežných tragačoch tak vždy som po pár minutach laborovania na to prišiel čo a ako.A nieje to žiadna zložitá technika .Ale skúsil by som poprezerať aj nejaké klubové stránky CITROEN .Aj SK aj CZ.... http://en.citroen-club.net/forum-topic/ ... ubky-13628
GLOCK23
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 03.07.2010 17:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa GLOCK23 »

Ahoj, ja som akurat nedavno riešil to iste na C3ke r.v. 2004, treba tam vybrat taky plastovy šuflík pod rádiom ktory je tam nacvaknutý ale musíš opatrne aby sa ti to na niektorej strane neulomilo a potom uvidís zhora panela toho ovládania kúrenia dve skrutky vlavo a v pravo sú to torxy.. tak tie vysrobuj a potom este na kazdej strane ako boli tie skrutky to musis zo šrobovakom jemne vypáčit je to tam tak nacvaknute a ked to budes mat tak to odklop smerom dovnútra a potom vytiahni smerom nahor a budes to mat vonku.. potom si odpoj konektor napajania aby si mal lepší pristup, su tam dve žiarovky na kazdej strane jedna v malých objímkach ktore pootocis do strany a vytiahnes vom ale to uz asi vieš ako :d :D veľa zdaru :28b7:
lakitouch
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 27.10.2008 14:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lakitouch »

dakujem za podrobny postup k vymene tej ziarovky :)
inak v podstate som dnes aj myslel na ten odkladaci priestor a aj som ho jemne vybral a zbadal tie dva srofky,ale dalej som sa nedostal,kedze som si nebol isty :)
Ale teraz uz viem,takze este raz dakujem za odpoved :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných