Citroen Xsara II 2001 - predna naprava

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

adkowhite
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 07.08.2008 06:40
Zdieľať na Facebook

Citroen Xsara II 2001 - predna naprava

Príspevok od používateľa adkowhite »

Ahojte chcem sa spytat co treba vsetko povymienat na prednej naprave lebo stale chnape jak hovado :342a: :342a: ,a vymenili sme tam silenbloky a čapy a furt či tam niečo ineho vymenit alebo??????????velmi pekne dakujem :4012: :4012: :4012: :4012: :4012:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Keďže ťažko podľa slova „chňápe” posúdiť čo je to za zvuk ťažko bude aj radiť... Auto na zdvihák a vyskúšať vôle vo všetkom. Čo nevidím v tvojom zozname sú napr. silentbloky na stabilizátore...
adkowhite
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 07.08.2008 06:40
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa adkowhite »

No ono ked prejdem cez nerovnosti na ceste tak ako keby sa trasla cela naprava alebo nieco take je to citit aj na volante trocha,silenlboky som menil len na ramenach co su o karoseriu pripevnene,a zevraj by to mohol robit silenblok motora lebo jeden pisal ze vsetko tiez povimienal a zbytocne a nakoniec mu až 3mechanik zistil ze to bol ten silenblok motora :zg282:
adkowhite
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 07.08.2008 06:40
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa adkowhite »

ved budem musiet ale viem ako to dopadne povie že je zle to a to vymeni to a nepomože,ale neviem bol som na stk a povedali my ze zle su len tie silenbloky a prisiel som odtial kamaratovy mechanikovy a on my zas povedal ze capy su ovela horsie ako silenbloky tak potom neviem dik za rady ja len keby niekto mal take skusenosti
IP
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 16.04.2009 16:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa IP »

To už iba panboh.Bez toho, aby to človek videl je zbytočné špekulovať o chybe.
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

A čo tak puknutá pružina pérovania?
Určite je to spredu ? Neprenáša sa buchnutie od zadnej nápravy - tá odíde 1x za životnosť auta.
Obrázok
Dr. Autostar v.r.
Autá na diely
martincichy
Príspevky: 5453
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

uloženie tlmičov? uloženie stabilizátora?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Slovenský spôsob opravy,ak nemáš zámer úplne obnoviť auto a preto vymeniš úplne všetko,tak vymieňaj len potrebné. A tak do radu,uloženie tlmiča horné,axiálne ložisko tlmiča,prasknutie pružiny,stav tlmiča,spodný otačný čap,silenboky ramena,čap riadenia,tyčka riadenia tyčka stabilizátora,uloženie stabilizátora..Ak si dáš odpoveď v akom stave sa nachádzajú,budeš mať odpoveď.
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 70 neregistrovaných