Picasso - nove ci pouzite bsi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

xsaranika
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 16.09.2010 08:48
Zdieľať na Facebook

Picasso - nove ci pouzite bsi

Príspevok od používateľa xsaranika »

ahoj.
takze pokazilo sa mi bsi na mojom picasse, musim ho dat vymenit. lepsie povedane, zhorelo mi, pretoze sa nejakym sposobom nan dostala voda..:(
otazka je ci sa da pouzit aj nejake uz pouzite a znovu nakodovat podla mojho auta, ci treba kupit iba nove za tie nehorazne ceny..teda neviem kolko stoji na sk, ale momentalne som v it a tu je to asi 460 e...a nepocitam robotu ktoru si daju zaplatit v citroene..
takze ak mate nejake dobre rady, tak sem s nimi
pavilion
Príspevky: 184
Dátum registrácie: 17.09.2009 08:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pavilion »

určite by som nekupoval nové,to asi nezaplatíš,radšej si tu pozri na strankach a lebo na AUTOFRA či niekto nepredavá použité,pokial je možné tak nejaké overené a zo zárukou.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24987
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Dá sa to nakódiť aj použité z iného auta
TycoonX
Príspevky: 549
Dátum registrácie: 10.10.2006 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TycoonX »

urcite pouzitu...alebo vyskusat neakeho dobreho elektrikara, napr na C5 sa pokazil motorcek na budiku..v citrone len nove budiky za 800e .. na vrakaci som zobral anglicke za 30e a motorceky prehodil..pokoj svaty..
xsaranika
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 16.09.2010 08:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xsaranika »

no len problem je, ze auto je tu v it, a neviem ci sa to da nakodovat bez auta..lebo ak by som aj zohnala pouzite bsi, kto mi to tu nakoduje?? myslim ze talosi v citroene nie...:(
xsaranika
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 16.09.2010 08:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xsaranika »

a kto s tym kodovanim mate nejake skusenosti?? ide o to, ze to bsi ma nejake cisla a kazdy mi povie nieco ine ze je dolezite. tak ja uz neviem.. ktore z tych cisel na bsi su podstatne aby to sedelo na moje auto?
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných