Citroen-naburane dvere

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

2303
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 07.12.2007 19:14
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Citroen-naburane dvere

Príspevok od používateľa 2303 »

zdravim, mam na C Xantia sedan (1999) prevalene zadne dvere,je zohnuta aj vystuha dveri,ale okno a mechanizmy klucky a zamku su ok.chcem vas poprosit o radu, ci je vyhodnejsie (vzhladom na pozink.karos.) to vyrovnat,pregitovat a nastriekat, alebo vymenit kus za kus v tej istej farbe?diky za odpovede.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

precitaj si este raz, co si napisal...a odpoved si das sam..

pomozem Ti...lakiernik si zoberie 100 eur..len striekanie a brusenie..klampiarinu neratam..

dvere vo farbe kupis za 60 eur komplet..neviem, ci som cenu neprehnal za dvere..vo farbe... :d :D
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

Pozri ak je to tak ak pises tak si zozen druhe dvere , najlepsie "hole" a ostatok si do nich prehodis s tych buranych , no a nemusia byt ani vo farbe , das to nastriekat cca 100€ a hotova vec... pozri niake dvere tu ...

http://www.autobazar.eu/sk/brands.php?p ... &plustype=
marekmm
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 02.12.2006 14:59
Bydlisko: PN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marekmm »

urcite si zozen druhe dvere, je to aj lacnejsie a ak ozaj bude ten isty odtien tak neni o com, ja som takto vymienal dvere pred barakom komplet aj klucky okna mechanicke stahovanie za elektricke, stalo to skoro o polovicu menej ako dat to opravovat kto vie ako kvalitne a bolo by to bolo vidiet ze je to striekane
2303
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 07.12.2007 19:14
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 2303 »

Diky,urobim to tak ze kupim tie dvere.
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných