citroen C3 po nahriati nejde

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zubec
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 29.05.2007 09:03
Zdieľať na Facebook

citroen C3 po nahriati nejde

Príspevok od používateľa zubec »

zdravim chlapci.. kamoska ma C3 1,1 rok 2003 za studena v pohode nastartuje ale ide nie uplne ak by mal a po nahriati sa rozsvieti ta kontrolka oranzova ako cerpadlo alebo nieco take a auto nejde.. menili tak uz olej, sviecky, filtre, zapalovaci modul a stale to iste.. moze to byt teplotne cidlo alebo co to mmoze byt a ako to mozem zistit diky...este sa niekedy pred tym nez zdochne rozrasie uplne auto..
Sonyque
Príspevky: 119
Dátum registrácie: 09.05.2007 18:02
Bydlisko: Zvolen
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sonyque »

Ked sa rozsvieti kontrolka, tak diagnostika by ti mala chybu vyhodit.

Nech s tym ide na diagnostiku. Moze to byt viac veci.

edit: ako niekto v dnesnej dobe na kvazi modernom aute moze vymenit zapalovaci modul bez toho aby autu zaistil diagnostiku ktora to potvrdi? Ved to nieje vec za tri koruny. Jedine ze by skusili modul z druheho auta a nepomohlo, tak vratili naspet...
zubec
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 29.05.2007 09:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zubec »

ved to som aj ja hovoril kamoske ze nech to reklamuje.. bola aj na diagnostike a nic neukazalo tak uz neviem bola uz 3 krat v citroene nieco nastavili auto islo max pol dna a zas to iste... neviem uz
zubec
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 29.05.2007 09:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zubec »

no to aj mna ked mi to kamoska povedala ze co vsetko jej menili tak som len pozeral!!:-D ja som myslel na ten teplotny snimac aj som jej to povedal ale ty b.. v servise furt svoje .. som od nich daleko tak sa mi to blbo riesi cez telefon.. ale diky za odpovede uvidime ci uz pocuvnu a skusia pozriet uz to cidlo:-DD
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 67 neregistrovaných