voyager 2,5CRDi-spolahlivosť

Diskusia ohľadne vozidiel značky Chrysler

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

t.dzuricky
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 17.06.2007 12:21
Zdieľať na Facebook

voyager 2,5CRDi-spolahlivosť

Príspevok od používateľa t.dzuricky »

zdravim,celkom ma zaujalo to auto a tak by som sa chcel opytať ako je na tom so spolahlivosťou a dostupnosťou nahradnych dielov.Mam na mysli rok 2004 a vyššie a či neni lepši 2,8crdi ale ten sa zase montoval do kii carnival a ta je jedna z najporuchovejšich aut...Takže len tolko.Nakolko tu v chrysler fore nie je žiadna podobna tema tak preto som ju založil ,a aj z mojej zvedavosti :300f:
wside
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 30.10.2008 18:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wside »

www.lukovna.cz,www.mopardily.cz tu dozvies vsetko! Inak spitaj MP3 Turbo!
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jasna vec, co sa nepytas rovno mna ;)

kukni nejake moje prispevky dozadu, uz som o Voyageroch popisal dost. HODNE DOST.


strucne : myslis ze ta 2.9tka v Karnevale je nespolahliva? ESTE RAZ : DVA DEVIATKA NIE DVA OSMICKA :)

2.9tdi v Karnevale ma 92kW ; 2.8cka vo Voyageri o STYRI ROKY NESKOR ma 110kW. Nevadi ze Voyager je commonrail a Karneval je klasicke TD? Je to TROSICKU INY motorcek :) Tretia generacia commonrailov, vsetko do Boschu (cerpadla, vstrekovace), riadiaca elektronika EDC15c, turbo neviem od koho je (videl som ho zospodu na zdvihaku ale k stitku som sa neprebojoval).

Spolahlivost si pozries v tych mojich ostatnych prispevkoch. Ceny suciastok a dostupnost : robilo sa to v rakuskom Grazi, suciastok je dost a hlavne ich NETREBA. Treba iba mechanicke diely na prednu napravu, ten autiak je totiz TAZKY. Takze capy, spojovacka na riadeni, tlmice, samozrejme brzdy. Inak to brzdi neskutocne, nechcel som tomu verit.

Spotreba? Velka. Velke auto, velka spotreba. Manual 2.5crd v meste osem litrov minimum, rataj devat, v zime desat aj drobne ; 2.8cka s automatom o dva litre navyse takze realisticky rataj jedenast. Ked poviem mesto tak myslim Bratislava a nie Rimavska Sobota.
t.dzuricky
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 17.06.2007 12:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa t.dzuricky »

pardon,ma poplietlo to označenie CRDi....Takže vcelku je to dobre auto :3906:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jasne ze je.


co sa tyka tych motorov : pozri si kolko je Kiyji :) na predaj s motorschaden a kolko je Voyagerov.
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

to aj mna zaujima :d :D
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Chrysler fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní