Suzuki intruder

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zoliv478
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20.08.2023 11:25
Zdieľať na Facebook

Suzuki intruder

Príspevok od používateľa zoliv478 »

Dobry den.mam moznost kupit suzuki intruder vs800.lenze predávajuci tvrdi ze je to 4 rychlostna.je to r.v.93.moze byt 4 rychlostni intruder? V papieroch je 5 rychlostny.dakujem za odpovede.
vykopanafosilia
Príspevky: 372
Dátum registrácie: 15.09.2022 16:18
Zdieľať na Facebook

Re: Suzuki intruder

Príspevok od používateľa vykopanafosilia »

Možné je všeličo, ale kedysi som mal moto Hondu ročník 1978 a tá bola 5 rýchlostná :d :D
Ako dlhoročný motorkár ti radím, aby si určite nekupoval motorku z roku 93. Motorky urobili odvtedy OBROVSKÝ pokrok, možno ako autá, ak nie aj väčší. O výkon ani nejde, toho mali dosť už vtedy, ale jazdné vlastnosti, ABS, brzdy, elektronické tlmiče nastaviteľné z miesta vodiča, náklonové ABS, viacstupňový protiprešmyk, viac nastavení motora atď atď

Kúpiť si 30 rokov starú motorku, možno s problémom prevodovky alebo v papieroch, navyše dvojvalec V, ktorý vibroval tak neskutočne, že sa dal v prípade núdze použiť ako brúska, keby si naňho prilepil šmirgeľ, to je čisté šialenstvo.

Dnes stoja aj podstatne novšie staré motorky (myslím povedzme od 2000 vyššie) taký smiešny peniaz, že pokiaľ toho Intrudera nevlastnil pápež, Michael Schumacher alebo Zuzana Norisová, tak sa na to vyprdni. Nestojí to za to množstvo problémov, ktoré môžeš očakávať.
tuninka
Príspevky: 895
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Re: Suzuki intruder

Príspevok od používateľa tuninka »

https://www.totalmotorcycle.com/motorcy ... 00Intruder

píšu že je 5 rýchlostná prevodovka

v papieroch máš tiež 5

asi to bude pokazené, keď päťka nejde zaradiť
zoliv478
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20.08.2023 11:25
Zdieľať na Facebook

Re: Suzuki intruder

Príspevok od používateľa zoliv478 »

Dakujem za odpovede.
pavolh
Príspevky: 119
Dátum registrácie: 31.10.2007 20:48
Zdieľať na Facebook

Re: Suzuki intruder

Príspevok od používateľa pavolh »

vykopanafosilia napísal: 20.08.2023 13:55 Možné je všeličo, ale kedysi som mal moto Hondu ročník 1978 a tá bola 5 rýchlostná :d :D
Ako dlhoročný motorkár ti radím, aby si určite nekupoval motorku z roku 93. Motorky urobili odvtedy OBROVSKÝ pokrok, možno ako autá, ak nie aj väčší. O výkon ani nejde, toho mali dosť už vtedy, ale jazdné vlastnosti, ABS, brzdy, elektronické tlmiče nastaviteľné z miesta vodiča, náklonové ABS, viacstupňový protiprešmyk, viac nastavení motora atď atď
niekto má radšej staré stroje, mám doma corrado z 1993 a clio rs 2012 a hádaj v ktorom sa viac usmievam
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Re: Suzuki intruder

Príspevok od používateľa hjundai »

vykopanafosilia napísal: 20.08.2023 13:55 Možné je všeličo, ale kedysi som mal moto Hondu ročník 1978 a tá bola 5 rýchlostná :d :D
Ako dlhoročný motorkár ti radím, aby si určite nekupoval motorku z roku 93. Motorky urobili odvtedy OBROVSKÝ pokrok, možno ako autá, ak nie aj väčší. O výkon ani nejde, toho mali dosť už vtedy, ale jazdné vlastnosti, ABS, brzdy, elektronické tlmiče nastaviteľné z miesta vodiča, náklonové ABS, viacstupňový protiprešmyk, viac nastavení motora atď atď

Kúpiť si 30 rokov starú motorku, možno s problémom prevodovky alebo v papieroch, navyše dvojvalec V, ktorý vibroval tak neskutočne, že sa dal v prípade núdze použiť ako brúska, keby si naňho prilepil šmirgeľ, to je čisté šialenstvo.

Dnes stoja aj podstatne novšie staré motorky (myslím povedzme od 2000 vyššie) taký smiešny peniaz, že pokiaľ toho Intrudera nevlastnil pápež, Michael Schumacher alebo Zuzana Norisová, tak sa na to vyprdni. Nestojí to za to množstvo problémov, ktoré môžeš očakávať.
- fúú tak to sú aké kraviny - spýtam sa čo z toho potrebuješ na pohodovú jazdu? Viacstupňový protiprešmyk asi :..:
patotn
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 26.12.2008 21:56
Zdieľať na Facebook

Re: Suzuki intruder

Príspevok od používateľa patotn »

https://www.motorkari.cz/motokatalog/su ... ruder.html

male intrudery mali stale pat rychlosti

styri rychlosti mal 1400 do roku 92
potom mal pat
https://www.motorkari.cz/motokatalog/su ... ruder.html

ak nejde zaradit patka nebrat leda ze by bol za vyhodnu cenu
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Suzuki intruder

Príspevok od používateľa martincichy »

hjundai napísal: 21.08.2023 22:01 - fúú tak to sú aké kraviny - spýtam sa čo z toho potrebuješ na pohodovú jazdu? Viacstupňový protiprešmyk asi :..:
- ale auto máš s ABS a ESP, však? Ide hlavne o bezpečnú jazdu.

Predal som prednedávnom moto guzzi nevadu - ešte karburátorovú motorku. Idem si kúpiť ešte staršiu guzzi. Vyskúšal som si - páčilo sa mi. Motorka dáva cítiť, že je to hrubé železo a treba s ním tak zachádzať.

Ale skútra po meste mám so všetkým elektronickými bezpečnostnými asistentmi, ktoré sa dali priplatiť. Už som ocenil ich prácu.
kubco23
Príspevky: 551
Dátum registrácie: 12.01.2011 22:35
Bydlisko: NItriansky kraj
Zdieľať na Facebook

Re: Suzuki intruder

Príspevok od používateľa kubco23 »

patotn napísal: 23.08.2023 06:52
styri rychlosti mal 1400 do roku 92
potom mal pat

ak nejde zaradit patka nebrat leda ze by bol za vyhodnu cenu
Tak to by kludne mohlo byt na prelome, model 92. a na papiere postaveny 93.
patotn
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 26.12.2008 21:56
Zdieľať na Facebook

Re: Suzuki intruder

Príspevok od používateľa patotn »

on chce VS 800
ako som napisal ta mala vzdy pat rychlosti
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 42 neregistrovaných