Čo si myslíte o Espere?

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

standox
Príspevky: 465
Dátum registrácie: 27.05.2008 15:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa standox »

atc525 napísal:Je mi jedno co o mne pisu zastancovia znacky DAEWOO ,pre mna su to sopy a radsej si kupim elektricenku ako kupovat taku hnilu p......u!Len sa do mna kludne pustite aspon sa nasmejem :d :D.

atc525 mas moje sympatie.
Tych dvoch ryzojedou uz nebudem riesit. Tak ako ty sa budem smiat.
atc525
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.01.2008 08:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa atc525 »

standox napísal:
atc525 napísal:Je mi jedno co o mne pisu zastancovia znacky DAEWOO ,pre mna su to sopy a radsej si kupim elektricenku ako kupovat taku hnilu p......u!Len sa do mna kludne pustite aspon sa nasmejem :d :D.

atc525 mas moje sympatie.
Tych dvoch ryzojedou uz nebudem riesit. Tak ako ty sa budem smiat.
Najvacsia sranda bola ked som to espero mal v dielni a zakaznici co si medzitim chodili pre auta si ma stale doberali ze co to preboha robime za auta(v prahoch a dverach diery jak ruka) :4090: .No snad sa este vratia ;-( .
standox
Príspevky: 465
Dátum registrácie: 27.05.2008 15:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa standox »

atc525 napísal:
standox napísal:
atc525 napísal:Je mi jedno co o mne pisu zastancovia znacky DAEWOO ,pre mna su to sopy a radsej si kupim elektricenku ako kupovat taku hnilu p......u!Len sa do mna kludne pustite aspon sa nasmejem :d :D.

atc525 mas moje sympatie.
Tych dvoch ryzojedou uz nebudem riesit. Tak ako ty sa budem smiat.
Najvacsia sranda bola ked som to espero mal v dielni a zakaznici co si medzitim chodili pre auta si ma stale doberali ze co to preboha robime za auta(v prahoch a dverach diery jak ruka) :4090: .No snad sa este vratia ;-( .

Uz sa nevratia. Sli na zber ryze. :40bd: :40bd: :40bd:
atc525
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.01.2008 08:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa atc525 »

volkl28 napísal:
atc525 napísal:Je mi jedno co o mne pisu zastancovia znacky DAEWOO ,pre mna su to sopy a radsej si kupim elektricenku ako kupovat taku hnilu p......u!Len sa do mna kludne pustite aspon sa nasmejem :d :D.
No zrejme na nic ine ako elektricenku asi ani nemas... :40bd:
No tak aby si vedel mam 13 rokov a nemam ani korunu :zg282: .Kazdopadne daewoo je :2f93: a vzdy ked ho vidim tak :300f: .
ohenri
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 16.12.2008 20:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ohenri »

Nazdar borci. V prvom rade je Espero konštrukčne licenčný Opel Ascona, ktorý je v správnej motorizácii trvalkami medzi ojazdenými autami. Motor 1,5 v Espere nie je žiaden trhač asfaltu, ale ruku na srdce za cca 1500 Eur máte pohodlné auto v slušnom stave, takmer vždy s klimatizáciou, hmlovkami, centrálom, el. oknami a zrkadlami, ABS, ABG, veľkým kufrom, nízkou poistkou a primeranou spotrebou. Pokiaľ auto nemá 10 krát okolo zemegule, výborne poslúži, a keď Vás omrzí(zvnútra to vyzerá dosť katastrofálne), predáte ho za tisícku. Veď takéto auto si nekúpi nik, kto si potrpí na image, ale niekto koho zaujíma pohodlné vozenie za pár drobných.Pokiaľ si človek dá pozor na rozvody, a skontroluje, či auto nemá zhnité karosárske diely okolo zadnej nápravy, uchytenia zadných tlmičov(nie je moc príjemné mať zadné tlmiče škrípajúce v zadnom kufri) bude spokojný. Osobne nepoznám porovnateľné auto s rovnakým rokom výroby, stavom za tak málo peňazí... Howgh dohovoril som
jojo666
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 29.04.2008 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jojo666 »

dozivotne auto kup a o zabavu mas postarane :40bd: :40bd: :40bd:
maco-lv
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 31.05.2009 19:19
Zdieľať na Facebook

spokojnost espero

Príspevok od používateľa maco-lv »

ja mam espero a spokojnost je to korejska limuzina priestranna a zatie peniaze taku vybavu ma maloktore auto. :3c90:
benky71
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 06.01.2008 08:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa benky71 »

ja mám tiež Espero a v pohode,motoricky v super stave,nejaká tá hrdza sa nájde,ale čo chcete od 13 ročného auta bez pozinku?Výbava je super,za také peniaze.
Čo som najviac platil za opravu bola výmena chladiča klímy(4.000 SK.)potom len výmeny náplní.ostatné diely ľahko dostupné a šikovnejší si aj sám opraví.
Známy má Passat (2002),furt sa mu niečo sere,servo(15.000SK)
homokineták(10.000SK) a ostatné ani nepriznal a to ho má dva roky.Takže dá sa aj takto.

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných