Chevrolet Captiva 2,2 D 135 kw 4x4 - unik oleja

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dinilko
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 24.07.2007 13:34
Zdieľať na Facebook

Chevrolet Captiva 2,2 D 135 kw 4x4 - unik oleja

Príspevok od používateľa dinilko »

Dobrý deň chcem všetkých majiteľov captivy upozorniť aby si skontrolovali či im neunika mot.olej :3c90: :3c90: ja som to zistil pri cca 28 000km unik sa prejavuje pri klinovom remeni tzv.plúca a olejová vana v autorizovanom servise chevrolet mi povedali že ohľadom toho dostali aj prípis aby pri servisnej prehiadke konrolovali túto vyrobnu chybu ,nakoľko mám auto v záruke dúfam že to bude odstranené k mojej spokojnosti :3dcline: :3dcline: inak CAPTIVU možem vrelo doporučiť
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Uniká ti olej z motora u nového auta, dokonca to je výrobná vada a ty chváliš. [img]http://garaz.autorevue.cz/images/smilies/eusa_pray.gif[/img] [img]http://garaz.autorevue.cz/images/smilies/eusa_pray.gif[/img]
Keby tak došlo k pridreniu turba, či celého motora, tiež by si chválil ? Alebo inak, teraz je síce auto v záruke, ale tá nebude večne, ked ti po jej skončení klakne motor kvôli tej výrobnej vade z počiatku tiež budeš chváliť ?
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ale zas tak stať sa môže...viď problém s DAS autom... Dnes je optimalizácia na prvom mieste kľudne tam mohli dávať nejaké lacnejšie guferá lebo treba šetriť každý cent za každú cenu...zo žigulov a embéčiek tiež tieklo a jazdili...a už vtedy mi vraveli ľudia čo boli v obraze : nemysli že zo zápaďáckych netečie...len každý má pod motorom plastovú vaňu kde sa to zachatáva .... lol
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

nastastie vdaka cust cuttingu uz ten plast ma malokto na novom aute :-)
Vladis
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 25.08.2006 13:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vladis »

Dik za info. Doma to tiez skontrolujem. Sice neivem kde to presne je, ale pokukam. Robi to aj pri benzinakoch?
dinilko
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 24.07.2007 13:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dinilko »

pri benzinovom neviem ja mám diesel
dinilko
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 24.07.2007 13:34
Zdieľať na Facebook

pre Ivka

Príspevok od používateľa dinilko »

ano máš pravdu je to nové auto malo by niečo vydržať ale stane sa, preto mám 5 rokov záruku a potom sa obzriem po novom aute
čo sa týka odporučania tak som mal na mysli jazdné vlastnosti a vybavu za rozumnu cenu :b: :4012: [/b]
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 47 neregistrovaných