Chevrolet Cruze 2.0, 163k alebo 1.7 eco, 130k - skusenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

V CZ sa často omiela že FORD vie dávať slušné zlavy...

Ja som zažil zlavy len v Mitsubishi a to sme ani nejak "netlačili" na predajcu...
Bolo to síce počas šrotovného, čiže 2000€ bola zlava len od štátu + importéra a pani ktorá nás obsluhovala nám vedela vtedy dať dalších takmer 3000€ len tak bez zaváhania...

Kupec s ktorým sme tam boli mal záujem o základnú benzinovú verziu, a oni tam mali diesel vo vyššej výbave v metalíze s domontovaným zabezpečovacím zariadením + ťažným...

Len tak sme do nech "štuchli" či to nepustia za cenu benzínu, usmiala sa a povedala že to sa nedá, ale vedia to predať za cenu úplného základu dieslovej verzie vrátane domontovaného príslušenstva
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Ešte je tu mazda 3 len neviem ako je na tom s diesel-ovým motorom :-)

Teraz dôjde nová rada, takže by mohli byť výpredaje na sedany :-)
wikyxxx
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Alebo je tu ďalšia možnosť kúpit nejakú 2009-2010 bmw 3 za cenu 15-17000 eur zoženeš peknú a bmwje trocha inde s kvalitou a výbavou ako nejaký raprd a spol.
rives
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 21.03.2013 06:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rives »

Dik za tipy.
Nemusi to byt funglovka, ale zacal som ich obzerat prave preto, ze sa mi zda vela dat 10 - 15k za jazdenku na ktoru nemam ani ziadnu zaruku ani nic. Neviem kto to ako turoval a podobne.
Nejazdim vela, ale benzinak nechcem. Som zvyknuty na naftu a po tom co som sa previezol aj v turbobenzinovej astre ostavam pri tom, ze chcem naftu.
Ako pisete, idem sa povozit na viacerych autach a uvidim.
To co by som chcel splna Cruze, vykon-vybava-6 kvalt-cena. Lenze ten pocit z neho nebol 100% a navyse, vazne co sa tyka predaja, dvojrocne auto za polovicu...to je moc.
Si kupim dlhu fabiu za cenu kratkej a budem si hrkotat po dialnici jak pan :) :-D
Chcel som aspon 130k + 6 kvalt.
Tazko no.
Mozno este zvazim jazdene nieco. hmmm.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Niekde tuším na 3 stránke som zavesil ponuku na P 508 z CZ s necelými 6000km od predajcu
rives
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 21.03.2013 06:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rives »

Ano ano, videl som. Nie spatne auto.
Ale peugeot aj s citronom su asi jedine znacky o ktorych som ani len neuvazoval.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

No zastaviť niekde na SK u dealera zasa veľa nestojí a možno sa zamiluješ
Mne 407 teda veľmi nereže, ale 508 sa dá a za takú cenu

Ale veď si pozri na tom webe aj iné ponuky, Chevroletov tam bolo habadej, ak by bola výhodná ponuka na predvádzačku tak veľmi niet dôvod uvažovať o fungláči
bopol
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 29.03.2010 14:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bopol »

Royal555 ano megane RS novy od riaditela renaultu este neprihlaseny s 8tis km.Ten kamos kupil este aj Megane RS ale za 21tis e. ale mal tam +recaro sedacky,cup podvozok,...A ja som vybavil ocovi upne novu lagunu 3 1,5dci zo 4kmza 15300e,zakladnu vybavu-toje ako u rapida max vybava.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

V téme sa už veĺa špekuluje...

tak buď CHCEM auto, alebo chcem špekulovať a vydrbávať s predajcom...

že taká zĺava a hentaká zľava...

trochu mi to pripomenulo članok " liposukce bazarních zmrdů"

ja rozumiem tomu,že treba za svoje peniaze dostať zodpovedajúcu protihodnotu,ale už pri kupe zvažovať či predám auto a
v akej zostatkovej hodnote , mi pripadá vyslovene špekulatívné

veď si kupujem auto aby som ho používal,nie na kšeft...

také časy ked si niekto kupil Š-120 za 65 000 Kčs 10 rokov na nej jazdil a potom ju zase predal za 60 000 Kčs (!)
sa definitívne pominuli....

Aut je habadej a aj ceny su stale lepšie a lepšie,tak čo špekulovať.....
kubiak1
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 23.06.2008 16:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kubiak1 »

Reci o zostatkovej cene auta by nemali nikoho normalneho rozhodit.
Nie je to sum a fuk dostat po 7mich rokoch za auto 3100 alebo za "lukreativnejsiu" znacku 3500 eur? Porovnavam moje predosle Toledo! Ved to je rozdiel oproti kupnej cene na smiech...takze nechapem ako dalsi predaj auta niekto moze riesit ak parameter rozhodujuci pri kupe. A ze bude ho problem po dvoch rokoch predat? To kto odkial nabral... vcera ma s placackou zastavili zeleni a chalani boli dost v pohode, jeden mi navrhol ci neuvazujem o predaju cruze. Suma ktoru mi ponukol so mnou hegla a ozaj som rozmyslal o predaji a kupe 2.0 ale uz v kombiku. Ale auto si nechavam na cca 5-7 rokov a nebudem spekulovat, si ine priority v zivote nez mat navela pocit, ze sedim v aaaafdiiii...
Nick21212
Príspevky: 450
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: LH
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Nick21212 »

Ahoj, chod naozaj do čiech pozrieť resp aspoň zavolaj.
Pred pár dnami tam chlap kupoval superb 2.0.tdi 125kw a vyšiel ho 30t €.
Vravel že na cene auta ušteril 8t € !!!
čo už nieje málo.

Aj mi vravej auto valušek alebo tak nejak sa to volalo z LM to je cca 200km.

Vravel že veľmi seriozny predajca všetko čo sľubil dodržal.
Predajca hovoril že žije len zo slovakov ktorý ku nemu chodia nakupovať roky lol

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 47 neregistrovaných