Chevrolet Captiva klepot na pravej strane

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hans.h
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 09.03.2008 10:24
Zdieľať na Facebook

Chevrolet Captiva klepot na pravej strane

Príspevok od používateľa hans.h »

Zdravím,
Môže mi prosím niekto poradiť? Mam CHEVROLET CAPTIVA 2.0 VCDi 4X4 r.v.2007.Som s autom spokojný, len teraz mi zacalo nieco buchat na pravej prednej strane spolujazdca u kolesa,no uz som vymenil stabilizatory aj tycky riadenia a stále mi to tam bucha je to taky klepot hlavne ked idem po nerovnej ceste.Prosim moze mi niekto poradit co to moze robit? Dakujem dopredu za kazdu radu.S pozdravom Jano
Naposledy upravil/-a hans.h v 23.12.2012 09:29, upravené celkom 2 krát.
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

zle dotiahnute koleso, cap, homokinetak... toto vsetko uz buchalo mne...
treba to dat do servisu, a tam ti presne povedia.. nieje to az tak nakladna oprava!!!
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Alebo ložisko.....alebo viac vecí naraz kde sa vôle sčítajú.... :d :D
jonathan104
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 22.02.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jonathan104 »

alebo permoník!!!! Mne keď si vypijem stráááášne udiera v hlave po receptoroch bolesti. :40bd:
tarale1
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 07.02.2007 20:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tarale1 »

Caw, ja mam Captivu 2,O 110kw, 4x4, mam nanej nieco cez 85tis km a tycky stabilizatora tam mam uz stvrte... zakazdym som skusil inu znacku a viac ako 25tis km nevydrzali ziadne je to choroba nasich Captív... takze ak ti nieco klepe skus pozriet este raz tie tycky stabilizačne, popripade ci diera na lmici kde je ta tycka uchytena nieje vybita staci 1-2mm a bude to klepotat, zatial najdlhsie my vydrzali tycky znacky MOOG a su aj cenovo velmi dostupne, ak ti tam klepoce tak lozisko to nebude ložisko huči,koleso povolene?? to si myslel hadam len zo srandy
AdrinN1
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 27.07.2008 14:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa AdrinN1 »

presne tak uvolnené koleso to nebude ani to ložisko:)skôr ten stabilizátor. Šťastné a veselé všetkým:D
hans.h
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 09.03.2008 10:24
Zdieľať na Facebook

Captiva

Príspevok od používateľa hans.h »

Zdravím Vás. Tak som ešte raz pozrel tie nove vymenene stabilizátory či sú dobre a sú OK. Len stále na pravej strane mi niečo pri jazde na nerovnom terene tak cudne klepoce. Čo to môže robiť?
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 46 neregistrovaných