Nové AVEO r.v.2012

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nesztor
Príspevky: 293
Dátum registrácie: 03.08.2005 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nesztor »

Marekskk napísal:Som zvedavy či toto budeš tvrdiť aj po roku.. :-)
Prešiel skoro rok a s čistým svedomím môžem povedať,že dnes by som si toto auto v tejto cenovej hladine a kategórii kúpil znova! Pomer:design,výbava,cena,bezpečnosť...nemá konkurenciu na trhu ani dnes. Priemerná a dlhodobá kombinovaná spotreba je od 4,5 do 5,6 a mesto max.6,7. Momentálne mám cca.19000 km a žiaden problém s praskajúcim interiérom a inými závadami.
buplo
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.03.2007 19:56
Zdieľať na Facebook

pomoc, rada

Príspevok od používateľa buplo »

Prosím Vás, neviete kde je signalizácia teploty motora (či už je zahriaty) na 1.2 63 kW ??? :-)
nesztor
Príspevky: 293
Dátum registrácie: 03.08.2005 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nesztor »

Aveo kontrolku teploty motora nemá a už ju nemá ani väčšina áut.
Kontrolka sa ti rozsvieti až keď je problém. Motor 1.2 sa ti zohreje do prvej križovatky,tak to nerieš. Po naštartovaní,napr.ráno,počkaj,až klesnú otáčky pod 1000 /do 20s/ a choď.Prvé 2-3 km ho nevytáčaj a potom je už zahriaty.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

No...
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

nesztor napísal:Aveo kontrolku teploty motora nemá a už ju nemá ani väčšina áut.
minimalne vsetky tie najkradnutejsie maju urcite ukazovatel teploty motora...
nesztor
Príspevky: 293
Dátum registrácie: 03.08.2005 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nesztor »

...bolo treba napísať ďalšiu zbytočnú poznámku.Človek sa chce niečo dozvedieť,alebo nájsť odpoveď na otázku a musí sa prebárať hlúposťami,kým nájde odpoveď. Nemá tú kontrolku a hotovo. Keď ju tam nedali a aj tak je záruka 5 rokov,alebo 120000km,tak asi tam až tak potrebná nie je. Jednoducho tam nie je a dovi-dopo.

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 67 neregistrovaných