BMW E60 - zlý štart v zime

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bokszos
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 16.04.2012 19:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bokszos »

trucker694-kamionista
hej tak tak ten ocot neviem preco to robi :zga28:
lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Iba taký výstrel zboku:

Aký je máš tam benzín??
Nenatankoval si nejaký bordel ??
Ja som na istej nemenovanej sukromnej benzínke,

/nie Slovnaft,ten má už paradoxne celkom slušne PHM/,

Natankoval " PRÉMIOVÚ " naftu a začal mi motor zdochyňať..., Normálne, za jazdy.

Až som musel Ísť do servisu a prečistiť. :3c90:
samo2807
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 17.05.2017 21:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa samo2807 »

Benzinom to isto nebude
auto-marco
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 17.01.2008 06:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa auto-marco »

tonoaaa napísal:3. Ak uvedies odkial si, mozno sa Ti ozve niekto z okolia, ktory sa servisu BMW venuje, ktory nebodaj ma diagnostiku a vie ju aj pouzivat na urovni vyssej ako sa doteraz na tvojom aute pouzila.
Zdravím ťa Samo,

Tono Ti dal možnosti, keď nám povieš aspoň najbližšie okresné mesto, tak 3. bod bude riešenie. Niektorí robia aj v sobotu alebo možno aj v nedeľu. Určite treba poriadnu diagnostiku a nie univerzalne typu delphi.

xentry Ti tiež dobre poradil, pri M54 je základ tesnosť v saní a jedine originálný BMW ventil odvetrávania funguje tak ako má dlhšie ako max. pol roka. Hadice čo idú do neho treba tiež všetky vymeniť a skontrolovať aj odtok do mierky oleja. Až ako posledné treba riešiť čidlá.
Ja len doplním, že ak všetko z tohto bude ok, tak to može robiť aj vanos, potom treba už kúpiť komplet repas kit spolu aj s axialnymi ložiskami, lebo tie skôr či neskôr bude treba meniť.

Rovnako padla dobrá rada, že síce poriadna diagnostika stojí viac, ale v konečnom dôsledku to vyjde rýchlejšie a lacnešie ako špekulovať. Taký čo dobre ovláda diag, vie aj väčšinou dobre poradiť čo ďalej.

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných