Audi TT MK2 8J

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sedrik
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 29.05.2022 10:40
Zdieľať na Facebook

Audi TT MK2 8J

Príspevok od používateľa sedrik »

Dobrý deň, chcel by som kúpiť Audi TT 8J s motorom 2.0 TFSI alebo 3.2 FSI. Oplatí sa kúpiť? Ako je to so spoľahlivosťou? Prípadne aké audinky pozerať do 10-12000€? (len benzín s automatom)

Budem rád za každú radu a skúsenosť. Na 2.0 TFSI som počul rôzne názory, no zaujíma ma ako to v skutočnosti je.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Oplatí sa Audi TT MK2 8J?

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Idiotov si netreba všímať.

Nesmierne záleží pri akých km sa daná technika kupuje.zo spoľahlivostou problém nie je,zvlášť 3,2 Fsi je veľmi spoľahlivý motor.Zároveň platí že ak už sa niečo vyskytne,bude plač od ceny servisu.Pre množstvo úkonov sa vyberá motor,treba s tým proste počítať že nech je spoľahlivosť aká chce,aj pre prkotinu bude oprava v cene ktorá nepoteší.A to aj v prípade že auto sa na prvú ranu dostane do rúk výborného diagnostika,pokiaľ nie,rovno podpáliť.Tieto autá majú v útrobách úplne všetko čo gazdovi vytlačí slzy pri otváraní peňaženky.Preto ak už kupovať,mať pri sebe super diagnostika,a auto z dobrých rúk čo znamená prvého majiteľa a nie kšeftára.S tým treba rátať,to je ako zákon,drahá technika dostane starostlivosť ako treba iba od človeka čo vyvalil peniaze za nové auto.každý ďalší už iba paberkuje a lepí
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných