Audi Q5 - cenné rady

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

das
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 09.06.2022 23:00
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa das »

To nema ani so zhyckanostou ani lenivostou vobec nic spolocne dokonca ani z modernostou vo forme telefonu v rukach a milionmi aplikcii na vsetko, nemam ziadnu socialnu siet, nemam v telefonne absolutne ziadnu aplikaciu kvoli ktorej by som mal do ruky zobrat telefon ani mi ho vobec netreba. Mam adaptivny tempomat a akonahle sa dotknem dialnice je zapnuty az kym s nej nezidem, je to vyborna vec, auto ovladam volantom a ukazovakom lavej ruky aj to len vynimocne. Rovnako teraz sadnem do felicie a pojdem po krkolomnych cestach bez vsetkeho z usmevom na tvari len to zo mna akoze super chlapa nespravi ze dokazem zaradit rychlost. Ci sadnem do noveho Ska co ma vyfajci alebo do starej haraburdy som stale ten isty clovek.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa oco13 »

Das : ono je to o tom nastavení v hlave. Samozrejme, že všetkých asistentov viem využívať. Podla mňa je problém vtedy ak bez nich nemôžeš fungovať. Ak baba nezacúva bez senzorov alebo kamery tak sorry, ale nemá čo hladať v premávke. To isté dievčence čo "nevedia" jazdiť s manualom.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
das
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 09.06.2022 23:00
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa das »

Ano je to tak.
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

"Ak baba nezacúva bez senzorov alebo kamery tak sorry, ale nemá čo hladať v premávke. To isté dievčence čo "nevedia" jazdiť s manualom."

Oco, tych "mudrosti" si popisal dost, ale tu uz musim. Co je toto za blbost? Moja manzelka je prave jedna z tych dievceniec co nevie jazdit s manualom. A co? Ak by neexistoval automat tak nejazdi. Takto jazdi s radostou a bez problemov.

Tvoj nazor na to koho ty povazujes za hodneho jazdenia v premavke je mi uplne ukradnuty, len niekedy na uplne keketiny nevydrzim nereagovat
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa oco13 »

Riči : tak nemá jazdiť - ako, kvoli tomu že tvoja manželka rada jazdí, tak ja nemám právo na vlastný názor?
Jediné šťastie, že je žena , lebo pri chlapoch tolko trpezlivosti na ceste nemám.
A ano už mi aj rozbili hubu , ale neostal som ticho ako ovca a prejavil som svoj názor.
Snaž sa pochopiť, že v živote sú aj ludia ktorí teba, alebo hocikoho iného nemusia mať v láske a dajú to aj najavo.
V premávke je to o to vypuklejšie že tam ide o život. Ak niekomu tvoja žena zrazí zabije dieťa - pretože "rada jazdí" aj keď to nevie, ako to obhájiš potom.
A verím tomu, že ani ty nevieš radiť redukcie alebo medziplyn - teda NEVIEŠ jazdiť.
Polovníkovi tiež nedajú zbrojný pas ak vie strielať len z gulovnice.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nemala dostať vôbec vodičák.Pretože už je to v polohe že...ak auto samé nevie same jazdiť a premýšlať a riešiť každú šlamastiku ktorú život veru prinesie a ten človek fatálne zlyhá...je nebezpečný pre okolie.Človek musí byť pánom situácie vždy ak sedí v niečom čo vie brutálne ublížiť okoliu.Pri všetkej úcte k ženám,sú aj - aj,zrejme o tom rozhodlo akým "výcvikom" prešli.Tak ako sú baby čo by veru pokojne zahanbili tisícky namyslených chlapov tak sú aj také čo za volant nepatria.Potom to dopadne ako....Darinka mandarinka či Rezeška,ja viem už sa otriasli a zrejme veselo jazdia ďalej.Na to je chlap v dome,aby babu vycepoval,ak to nedokáže jeden aj druhý,z auta von.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa oco13 »

Hlavne že ja som za debila :3c90:
Náš problém nie sú emisie ani technika aut - náš kua problém sú ludia. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Oco, je par ludi, pri ktorych mi zalezi na tom ci ma maju radi alebo nie a ty k nim rozhodne nepatris, takze to nejak prezijem 😃. Tiez to hlavne co ma v zivote zaujima je to, aby bola spokojna moja rodina. Preto ked viem, ze nieco robi manzelke problem, ale inak jazdi a vnima za volantom spickovo, urobim vsetko, aby som ho vyriesil. Ked nevie manual, zabezpecim automat. Medziplyn aj redukciu na offroade ovladam, nemaj strach aj ked ti je do toho v podstate nic.

Manzelka jazdi na 17rocnej XC90ke, ziadne asistencne systemy tam nema ani nepotrebuje. Jazdi opatrne a ohrozuje premavku menej ako nastrocny trtkovia na 30 rocnych premiovych vrakoch, alebo spomaleny dochodca.

Ked sa vsetci budu starat sami o seba, bude o vsetchych postarane, poznas to? Ja som to rozsiril na svoju najblizsiu rodinu, hlavne v prvom rade na dcerku. Ak existuje chlap, ktory to takto nema, ani nechcem radsej poznat.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa oco13 »

Riči _ vidíš toto je prúser dnešnej doby - každý sa stará sám o seba. Ak prevládne záujem kolektívu potom bude táto spoločnosť zachránená.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Oco, ak kazdy bude vychovavat svoje deti k tomu, aby si vazili veci, prirodu a ludi, ktori si to zasluzia tak bude vsetko v poriadku. Kazda jedna spokojna individualna jednotkabude tvorit stastnu vacsinovu spolocnost. Opacne to nejde a to vies sam. Mas dceru vo Svajci a chystas sa tam na starobu tiez. Kecas tu o kolektivoch a pritom vies, ze stastnu spolocnost tvoria slobodni spokojni jednotlivci
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa wilz »

To čo napíšem je silná nadsádzka, ale voľačo z toho platí.
Voľakedy (a možno že aj teraz) každá dedina mala nejakého jednotlivca, vybočujúceho z normálu, keď už to bolo extrémne, hovorilo sa mu obecný blázon.
Na tomto fóre, po vynechaní regulérnych pošukov typu fuly, je tu ešte jeden oco, ktorý sa snaží hrať na filozofa, ale evidentne nie je konzistentný, dosť často si protireči, len aby bol za každú cenu originálny
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa laco1871 »

Čo tak zneniť nazov témy na:

Váš názor na použivanie adaptívného tempomatu..

Alebo

Adaptívny tempomat ,vaše skusenosti ...

Podla aktualneho nazvu temy som sa stále nič nedozvedel či sa oplati si kúpiť Audi Q5
za onych 48 000 alebo nie ...
srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa srtdemon »

oco13 napísal: 22.07.2022 14:22 Nie nevyrábam - nikdy som nič nevyrábal.
Mam ist hladat prispevok kde si pisal presny opak?
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa oco13 »

No to môžeš , som zamestnaný vo výrobe, ale sám som nikdy nič nevyrobil, okrem svojich detí a pár traktorov.
Myslíš, že ak by som sa živil prácou svojich rúk, že by som mal ešte čas a chuť sa tu s vami zapodievať???
"Deti moje sprosté ste a sprosté aj ostanete" (majster N)
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa oco13 »

Ricardinho83 napísal: 22.07.2022 17:41 Ked sa vsetci budu starat sami o seba, bude o vsetchych postarane, poznas to?
Riči takto to vyzerá ak sú na ceste aj ludia, čo tam nemajú byť
A nie je dôležité v ktorom aute to dieťa zomrelo - jeho smrť si do konca života ponesú všetci zúčastnení
NEUVERITEĽNÁ TRAGÉDIA PRI DUN. STREDE
PRI ČELNEJ ZRÁŽKE ZOMRELO DIEŤA
Policajti sú práve na mieste tragickej dopravnej nehody medzi obcami Dolný Bar a Dolný Štál.
Podľa prvotných informácií malo krátko po 17:00 h dôjsť, z doposiaľ nezistených príčin, k čelnej zrážke medzi autami Škoda Fabia a Land Rover. Pri zrážke utrpelo 14 ročné dieťa zranenia, ktorým žiaľ na mieste podľahlo. Zranili sa aj obaja vodiči, ktorých záchranári urýchlene previezli do nemocníc.
Presné príčiny a okolnosti tejto nehody sú predmetom policajného vyšetrovania.
Cesta I. triedy je momentálne, kvôli dokumentovaniu a odstraňovaniu následkov nehody, úplne uzavretá.
Dávajte si na cestách pozor. 🙏🏻
Obrázok
Obrázok
Edit : tento príspevok NIE JE pre zadávatela a netýka sa Q5 - je to odpoveď pre kolegu ktorý sa nazdáva že na cestu a za volant môže sadnúť každý kto chce a zaplatí si VP . NIE JE TO TAK .
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných