Vie niekto po japonsky?

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cyrilix
Príspevky: 157
Dátum registrácie: 24.10.2012 14:04
Zdieľať na Facebook

Vie niekto po japonsky?

Príspevok od používateľa cyrilix »

laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Zas ďalšia téma, kde názov témy ZAVADZA a absolútne nevystihuje zadania témy.... :..:

Ľudia čo , Vám padá dole IQ ???

:342a:

Ak ma zaujíma japonský jazyk, tak idem na forum , kde sa rozoberá podstata a vyučba tohto jazyka, resp.vyučba japonského znakového písma...

Ak ma zaujima nejaký rebríček automobilov, tak zháňam informacie v mne zrozumiteľnom jazyku o tejto téme o rebríčku automobilov, prečo je nejaké auto na 1. mieste atd. :2f93:

Ak mam vyhrady voči You Tube , idem na forum o YouTube,
ale nepíšem sem na autobazar zavadzajúce temy a prispevky..! :3c90:
cyrilix
Príspevky: 157
Dátum registrácie: 24.10.2012 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cyrilix »

Otázka vystihuje presne to, čo by som chcel vedieť. laco1871 ak nemáš odpoveď na moju otázku, prosím nevypisuj mi tu svoje múdrosti, ty zavádzajúci názov. Čím ťa obťažuje táto téma, ktorá je mimochodom len v sekcii "na pobavenie". Ako vidíš, niektorých ľudí zaujímajú veci, o ktorých nemáš ani potuchy. Ak je tu niekto, kto sa s niečim podobným stretol, alebo vie, o čo v danej skúške ide, môže mi to kľudne napísať, hoci aj do SS. Ďakujem za pozornosť.
rybol
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 14.02.2017 11:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rybol »

staci aby admin zmenil nazov temy, popripade ju presunul tam kde patri a je po probleme :41c2:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Netreba nič meniť,nato je taká téma vytvorená
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

cyrilix napísal:Otázka vystihuje presne to, čo by som chcel vedieť. laco1871 ak nemáš odpoveď na moju otázku, prosím nevypisuj mi tu svoje múdrosti, ty zavádzajúci názov. Čím ťa obťažuje táto téma, ktorá je mimochodom len v sekcii "na pobavenie". Ako vidíš, niektorých ľudí zaujímajú veci, o ktorých nemáš ani potuchy. Ak je tu niekto, kto sa s niečim podobným stretol, alebo vie, o čo v danej skúške ide, môže mi to kľudne napísať, hoci aj do SS. Ďakujem za pozornosť.
Tema ma obťažuje tým, že sa pýta, či vie niekto po japonsky..
Pričom logika hovorí, že zadanie témy sa skrýva v prvej vete príspevku : " neviem pochopiť bodovací kľúč.."

Teda v nazve tejto témy sa rozhodne mali vyskytovať tieto dve slová.... bodovací kľúč .....
Napísať odpoveď

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní