Vernostné programy čerpacích staníc

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bashenka1
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 27.03.2015 15:47
Zdieľať na Facebook

Vernostné programy čerpacích staníc

Príspevok od používateľa bashenka1 »

Šoféri, čo si myslíte o vernostných programoch čerpacích staníc Shell, OMV, Slovnaft a eni na Slovensku? Pomôžte vyplnením dotazníka pri výskume k diplomovej práci a možno aj Váš názor pomôže zlepšiť niektorý z týchto programov :)

https://docs.google.com/forms/d/1U2ju14 ... =send_form
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Blbosť ako noc celé tieto služby, ludí skôr zaujíma cena
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Zbieraš body za predražené palivo, aby si si mohla kúpiť nejakú predraženú kravinu s bodmi zlacnenú na normálnu cenu...
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

najlepsie akcie ponuka TESCO pumpa... kto namieta na kvalitu je značne na hlavu. Tankujem do firmy mesacne cca 500 litrov 8 rokov na commonrailov a inych auta aj daleko cez 500 000 km, cena je vždy najmensia a k tomu body za klub kartu raz rocne nadrz zadarmo.. tak to ktora pumpa ponuka?
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

mam plnu penazenku vernostnych kariet, kiez by tam boli radsej bankovky v takom pocte lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11338
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

bashenka1 rád by som ti to vyplnil ale nie som členom žiadneho vernostného programu čs... A takú možnosť tam nemáš v dotazníku :41c2:
knss
Príspevky: 557
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:31
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa knss »

Ja tankujem vyhradne na Metro pumpe a obcas v rakusku. A neviem ci je to placebo ale na metro naftu prejdem viac ako na shellke.

Aby som trosku aj k teme nie napisal tak ked som bol o nieco mladsi tak som sa nahanal za podobnymi kartami a akciami ale casom som zistil ze to je len velky oj.... okak. Presne ako bolo spomenute vyssie. Tankuje sa predrazeny benzin by ste dostali zlavu na predrazene haraburdy ktore v konecnom dosledku ani nepotrebujete.
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Je to hovadina,minulý rok boli v "akcii" sekery,lopaty a nože fiskars,rovnakú sekeru som si našiel v internet.obchode+kuriér a ešte to bolo lacnejšie o cca 5 éčiek ako na tej pumpe.
bashenka1
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 27.03.2015 15:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bashenka1 »

foter napísal:bashenka1 rád by som ti to vyplnil ale nie som členom žiadneho vernostného programu čs... A takú možnosť tam nemáš v dotazníku :41c2:
Áno, potrebujem len členov :) Ale aj tak ďakujem!
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

lakislav pre taketo pripady mam pumpu doma a nikoho neotravujem.na pumpe stojim len ked potrebujem žuvacky alebo red bull.inak taham v kuse. :40bd:
01Eagle
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 10.09.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 01Eagle »

Tamkujem aj lpg aj benzin do aut a mam len ich kartu a som spokojny na max. Nakolko katalog je zaujimavy a tankovat musim dalsia vec ze 90% lpg takze body idu za lacno
Factor
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 08.03.2009 20:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Factor »

lakinooo napísal:
Pripadne debo, ktory mi chce natankovat a vzdy ho poslem do riti.

Alebo ked mi ide vysvetlovat ze maju aj lepsiu naftu.
Kamoska robi na pumpe a ona mi to vysvetlila. Totiz, zamestnanci musia ponukat ´´premiove´´ paliva uplne kazdemu. Neraz sa stane ze pride kontrola (cerpacej stanice - vlastnej) a ked zamestnanec neponukne, tak maju problem. To iste plati o ponuke tankovania. Ze je to otravne je zname kazdemu, no je im to stanovene ako povinnost. Nedaval by som vinu zamestnancom, skor vedeniu.
Co sa tyka vernostnych kariet pouzivam len taku, ktora mi zlacni palivo. Na ziadne body niesom zvedavy. Obzvlast ako tu bolo spomenute, ze predaju tovar za drahsie ako za hotove inde... :41c2:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Mne to je nakocku, len sa stale necham zlomit na pekny usmev fesnej pokladnicky, co jej peknu hlavku budem trapit, ze mi staci za 20cku benalu mesacne, ked mam sporak lol, vezmem aj taku aj onaku kartu, nabuduce mam pokoj :)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Tankujem na Shell, niekedy som zbieral body, odkedy má o2 akciu na Shell tankujem cez ich kódy na liter obyčajného paliva je zľava 4 centy a na prémiové 8 centov.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Kašlať na vernostný systém, bud tankujem u kamoša výrazne lacnejšie ako na pumpe, alebo tankujem v "jame" = Dalitrans a tam je cena vždy pod, ked nie Dalitrans tak výborná cena je aj Tr. Bohuslavice

Aby som príplácal pre nejaké body za liter paliva 0,15€ tak to je moc

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní