Vernostné programy čerpacích staníc

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jackboy
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 18.09.2008 20:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jackboy »

Doplnam kartu omv cez lyoness ...ziadne parky,body ,tricka atd. priamo percenta na ucet kazdy utorok ./funguje to aj na tesco pumpach alebo pumpa v Ziline priamo peniaze /zlava /na mobil Flexcom App.Pre menej chapavych ..dostanete priamo peniaze spat .
mhnat
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 12.04.2009 13:50
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhnat »

mám OMV,SHELL, AGIP - shell som už dlho nepoužil a za omv a agip si kupujem kávu, bagety a umytie auta.
MERCEDES C 180 kompressor 2006/ b
TOYOTA VERSO 2015/1,8 b
IVECO DAILY 1997/ d
http://dobreterasy.sk
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Mám plnú peňaženku kariet,smart,bonus,tesco,metro. Ale používam miestnu v Nitre známu kartu Šindlerovu. Vždy tam mám zľavu 3centy na liter,plus umývanie za určitý objem grátis. Takže kvalitné palivo vozí ho zo Swechatu za najnižšiu cenu v Nitre. A to tam tankujem už šesť rokov.
brano76
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 17.09.2006 00:52
Bydlisko: Pri Slovliku (teda Old Herolde)
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brano76 »

Myslím, že reálnou úsporou to má najlepšie prepracované Tesco.
1:Cena bežnej nafty býva o minimálne o 6€c nižšia ako u ostatných "veľkých" hráčoch.
2:Cenu ti znížia za nákup v Tescu o 5€c po víkendovom nákupe nad 20€.
3:Pripíšu Ti body, ktoré Ti vrátia v Tecso poukážkach v pomere 1/100.

Takže keď tankujem 80 litrov mesačne masačne získam 9,7€.

Napr. na Shell by som dostal 80bodov za, ktoré ešte nič reálne v katalógu nič nie je. Takže akože čakám 2 mesiace aby som za 159 bodov dostal - MARGOTku!!!!! Tú čo som včera kúpil za 49€c!!!!!!

Výsledok vyjadrený finančne. Kým mi na Shell darujú 1€ ( napr. vo forme 2 Margotiek) v Tescu som ušetril 38€.


Ku kvalite paliva sa nevyjadrujem - to nie je k tejto téme.
r.weiss
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 13.05.2006 21:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa r.weiss »

Tankujem na Slovnafte,Tescu, Shell a Omv podľa toho čo je po ruke. Body zbieram ale nevyužívam. Na Shellke mi na konci roka stále nevyužité body strhnú tak už tú kartu viac menej ignorujem.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja som včera tankoval v jame = "Dalitrans", vošlo mi tam za 62€ a ako pozornosť mi strčil do ruky niečo ako Fidorku, inokedy zasa dávali čistiace servítky na okno...

V kvalite paliva nevidím nikdy rozdiel, nech tankujem kdekolvek. Tú najčastejšie vidia vodiči, ktorým sa niekedy vysral diesel - tam sa to hned zvaluje na nekvalitné palivo z čerpačky a nie na bežné opotrebenie komponentov kvôli množstvu najazdených km
kasius27
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07.10.2013 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kasius27 »

Celý bodový program čerpačiek mi môže vyliezť na hrb. Nestojí mi to ani za námahu vypísať priblblý dotazník. Po skúsenostiach s klubom SHELL už nikdy viac.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

elauato napísal:mám prívesok od omv a za body si umývam auto. Keďže tankujem často, tak mám umyvárku celý rok de facto "zadara".
Presne to isté robím na Shell. Mám ju po ceste, palivo stojí toľko čo inde... Ano, možem kúpiť lacnejšie v Metre no nemám to po ceste a musím si zabehnúť tam a späť 16km a to mi za to nestojí.

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných