Vernostné programy čerpacích staníc

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

mne sa tiez paci ako na shell neustale chcu robit nejaku registraciu a pri plateni ponukaju tycinky zuvacky skratka stale sa to meni.a tankujem sam aby som potom stale necakal zbytocne pri pokladni kym sa natankuje.no ak vonku v zime fuka neodmietnem.ale ludia to zeru neskutocne tie akcie za body.v januari mi jeden na shellke nukal premiove palivo ze usetrim na spotrebe.a ja mu chlapce ja len co vytocim na vyjazde svoj 6valec uz su 2 litre fuc.cize tam pusti tu 95 po okraj.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

jednoznacne nenalejes-stojis.ked chces rychlo jazdit nauc sa tankovat.ci je akcia ma nezaujima.mna skorej zaujimaju tie policajne akcie.inak na sk su akcie nejako v mode ludia na to beru jak rybky.
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

Hovorte si čo chcete ale keďže sú skoro na všetkých čerpačkách ceny palív rovnaké tak nejaké tie odmeny potešia. Dlhé roky som tankoval na Slovnafte a aj som bral odmeny z Bonus klubu. A neboli to úplné blbosti ale celkom užitočné veci. 2x rýchlovarná kanvica solac, kávovar solac, sedvičovač, 2x bezdrôtový telefón panasonic, mikrosystém samsung, reproduktory k počítaču genius, bezdrôtová klávesnica a myš, bandasky, trojuholníky, lekárničky, štartovací booster, čelovka a baterka varta, švajčiarsky záchranársky nôž.
Teraz posledné dva roky tankujem na Shell lebo tankovacia karta a tak som si vybavil aj Smart kartu ale z ich ponuky odmien som dosť sklamaný. Nie len že majú slabý výber (väčšina úplných blbostí) ale aj oproti Slovnaftu majú rovnaké veci za dvojnásobok bodov. Takže teraz za body ktoré mám si nemám čo vybrať a za tie isté body by som mal v Bonuse už led televízor, tablet prestigio, video kameru, mobil samsung galaxy alebo garmin navigáciu.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Jaj ale to musíš trocha viac prevoziť aby si si mohol vybrať také darčeky.
Nechce sa mi to momentálne študovať, ale bežný smrtelnik by na poondiatu lekarničku šetril body hádam aj vyše roka :4012:
Alebo tri mesiace tankuješ a za ušetrené body si môžeš zobrať poyebanú bagetu čo má hodnotu tot 3€.

PS: nedalo mi to a pozrel som Shell klub...

Za bežné palivo 1bod/liter teda ak niekto natankuje mesačne 100l tak má 100b a na poondiatu Coca Colu 0,5l potrebuje 189bodov !!!

Neviem čo tam fetujú za material, ale musí byť hodne kvalitný, pretože v rámci vdaky by takú Colu mohli dávať zakaždým pri natankovaní aspon 50l paliva, pri premiovom ani nevravím

Bageta 499bodov [img]http://garaz.autorevue.cz/images/smilies/eusa_pray.gif[/img][img]http://forum.autobazar.eu/images/smiles/9005.gif[/img]
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Vernostné programy su na to aby zákazník tankoval VŽDY u jednej a tej istej spoločnosti, to je celé.

Čo sa mńa týka ja som v Bonus-klube v Slovnaft-e

v Slovnafte POCHOPILI,že musia dávať na trh také palivá aby zakaznici nefrflali a boli spokojní,aby ich motory šlapali pekne

možno si spominate ,že pred cca 15 rokmi mal Slovnaft naj-horšie paliva na celom SK-trhu,hlavne benzín, v motore dudnelo a na jedno natankovanie ste prešli oveĺa menej km ako ked ste natankovali niekde inde

ono benzin su cyklicke reťazce uhĺovodíkov z chemického hĺadiska a ten benzín može byť rozneho zloženia
v Slovnafte POCHOPILI že sposobom oyebavania zakaznika žiadna cesta nevedie
a v zaujme dosiahnutia primeranej miery zisku radšej zrušili male čerpačky v okrajovych mestečkach hlavne na Vychode
a začali dodávať kvalitné paliva
čo satýka Shell veĺa je o tom popísané v téme o kvalite paliva
Ja len tolko,že na SVK sa Shellu vyhýbam
a možu mať zamestnané aj ľahke ženy ,ktoré by mi urobili dobre a aj tak tam nenatankujem
Na Shell chodím akurat tak vyhadzovať prazdne obaly od oleja,zber druhotných surovín,maju poriešený perfektne
a tiež aj kavu maju dobrú
Čo sa týka OMV,kvalita paliva na vysokej urovni len tie CENY !!!
U mňa preto vypadavaju z portfolia.
Eni ,nepoznam aspoň tu na Vychode nejako nemaju zastupenie
A čo sa týka benziniek ako Metro,Hypernova a Tesco,tam je kvalita paliva premenlivá...
Dobre body možem pripisať LUKOIL-u hlavne benzin 95 u mńa dobre obstál, 98 už menej lebo nema taký odbyt ako 95
Ono je to o tom,že kvalita paliva z hĺadiska zákonov a noriem je vždy VYHOVUJÚCA
lenže je rozdiel medzi vyhovujúcim a špičkovým palivom
a naročný motorista ktorý využíva CELY potencial svojho motora to rychlo spozná,ktoré palivo je aké...
A možu byť benzinky neviem ako vysvietené a neviem aká obsluha,ked zaklad ponuky stoji na krivych nohách
Naposledy upravil/-a laco1871 v 28.03.2015 02:09, upravené celkom 1 krát.
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

Veď vravím že Shell je pre mňa veľkým sklamaním čo sa týka odmien. Nič poriadne nemajú a aj to za strašné body.
Na slovensku je čo sa týka odmien na tom najlepšie asi Slovnaft.
Napríklad 0,5L kofola 89 bodov a 0,25L plechovka kofola 45 bodov.

Pre porovnanie napríklad:
externý harddisk 1TB - Shell 19.500 bodov - Slovnaft 5.890 bodov
energeticky nápoj 250 ml - Shell 249 bodov - Slovnaft 89 bodov
taška husky grape - Shell 6.500 bodov - Slovnaft 2.760 bodov
USB kľúč TDK 16GB - Shell 2.430 bodov - Slovnaft - 1.430 bodov
bluetooth sluchadlo plantronics - Shell 3.660 bodov - Slovnaft 2.020 bodov
tablet prestigio multipad 4 - Shell 31.700 bodov - Slovnaft 23.660 bodov
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

laco1871 neviem čo tu riešiš kvalitu paliva keď téma je o odmenách a akciách.
A aj tak všetky čerpačky na Slovensku berú palivo zo Slovnaftu až na drobné výnimky tak neviem o čom tu točíš. Žeby práve Slovnaft dodával na svoje čerpačky horšie palivo ako konkurencii?
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

elefant ,

ty čo robíš so zakupeným palivom ??

Ja ho dávam do nadrže svojho auta,aby zhorelo vo valcoch mojho motora

a nie je mi jedno akym sposobom ten motor ide

predsa nebudem kupovať paliva,ktoré som ja vyhodnotil len ako "vyhovujúce",len preto aby som nahaňal nejaky bonusovy program
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

Ešte raz táto téma nie je o kvalite paliva!
Tém o kvalite paliva je tu kopec a je to len mlátenie prázdnej slamy.
Drvivá väčšina palív na Slovensku na všetkých slovenských čerpačkách pochádza z jedného zdroja a to zo Slovnaftu.
To ako tvoj motor ide je len tvoj placebo pocit lebo kdekoľvek na Slovensku natankuješ všade je to zo Slovnaftu to isté palivo.

Ak chceš diskutovať o kvalite paliva otvor si tému kde sa to rozoberá a tam si môžeš vylievať srdce ... tu v tejto téme je reč o niečom celkom inom.
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Bezny clovek s beznym najazdom sa k tym "vysokym" cislam bodov nema sancu dostat. Ja napr. s mojim najazdom km mam sem-tam kavu ,energetak a pravidelne sa mi to nazbiera na lekarnicku po par rokoch.
Potom poznam "kamionistov" ktori maju vlastnu vernostnu kartu a tankuju za firemne. Tym to utesene pribuda. Nedavno sa akurat jeden jedoval ze mu majitel dal jeho (majitelovu) kartu a uz nemoze pouzivat vlastnu :d :D
undertaker007
Príspevky: 257
Dátum registrácie: 01.05.2013 11:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Nejaké trápne body, z ktorých nič potrebné/užitočné pre mňa nie je môžem okašľať...
Odkedy vlastním svoje vlastné motorové vozidlo, tankujem na žltej čerpačke v mušľou v logu. Ich vernostnú kartu mám, je na nej niečo cez 400 bodov. Body som si už pekne dávno žiadne nepripísal a okrem výmeny bodov za zľavu na palive, keď taká akcia sem - tam bola, som tie body nikdy nečerpal. Radšej využívam okamžitú zľavu, ktorú mi poskytuje môj modrý operátor. Akurát trošku škoda, že takto poskytnutá zľava týmto modrým operátorom môže byť jednorazovo pri jednom tankovaní vo výške maximálne 2,80€
Ja bežne tankujem ~80 litrov, takže nebyť toho limitu, mávam zľavu namiesto obmedzených 2,8€ až ~3,20€
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Dnes som zjazdil pumpara na slovnafte.chlapik platil za palivo 50 euro odisiel a ja sledujem co to robi ten zamestnanec.poviem dobry den a vobec si ma nevsimal tukal cosi do pokladne a sup svoju kartu a nabijal si body sockar jeden.tak som mu nalozil az stuhol.povedal som mu na buduce preskocim pult a natlakujem ti na nos.a ani ti fizli co tu popijaju kaficko nestihnu vcas reagovat a jednu poriadnu dostanes.vcera mi jeden vravel ako vzal otocovu feliciu z vozikom bol na tej istej slovnaftke nalial plnu do felicie a nechcel mu vydat blocek na 60 eur ze on mu da 2 po 30 euro. A tie akcie na sk je to trend co neni v akcii to sa nepreda.pamatam sa asi pred 5 rokmi u nas v tescu bola akcia na nejake maslo za 65 cent.gadzovia to kupovali vo velkom a veduci sa smiali ze stacilo napisat akcia pritom to maslo stalo aj pred tym 65 cent.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

kazda takato sranda ma svoj okruh zakaznikov - v kazdej firme to funguje, je to marketing... Kto to prekukne a vidi za tym zbytocnu stratu casu, predrazene palivo, predrazene a casto zbytocne darceky, tak ma vystarane. Niekto musi tankovat tam, kde zrovna je, niekto len na urcitych pumpach a neveri, ze na 99% je vsetok benzin a nafta Slovnaft.Ti mudrejsi vedia, ze najlepsie palivo je na pumpach, kde sa to toci /aka je asi kvalita premioveho paliva, kt. stoji mesiac v tanku :40bd: /. Kde je velky obrat, tam je najvyssia pravdepodobnost eliminacie sekundarneho znecistenia paliva a najmensia zmena oktanoveho,alebo cetanovaho cisla z pohladu casovej degradacie paliva. :2f93:
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

mám prívesok od omv a za body si umývam auto. Keďže tankujem často, tak mám umyvárku celý rok de facto "zadara".
TOMTI
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 07.11.2007 13:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TOMTI »

Ako vidim je tu sama negativita,ja mam kartu aj na slownaft,aj na shell,tankujem rocne tisicky litrov,neratam,za body si kupim stale na čo mam chut,neriesim,ze u susedoch čo stoja pohonne latky,tankujem doma .napr.na shell sa daju podporit za body chore deti,tych par centov za nadrz koho zaujimaju???Vas?a keby to bolo Vase dieta,vozite sa na novych autach,splacate drahy leasing, a pohonne latky,dane riesite,smiesny narod.moj nazor,dakujem za pochopenie

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných