Vek na MKD

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mmisoo
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 26.10.2009 12:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mmisoo »

zilinan napísal:mali sme dosť velku debatu o tom v autoškole ale dnes je to tak,pondelok dorobiš b-ečko,a v utorok možeš začať c+e.na niečo bolo dobre tých rokov.
ved ja o tom viem ale ci mozem jazdit nad za hranicami s kamionom nad 7,5 tony ci nemusim mat 21 rokov bo kedysi to tak bolo nie?
mmisoo
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 26.10.2009 12:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mmisoo »

PROCHY603 napísal:
zilinan napísal:mali sme dosť velku debatu o tom v autoškole ale dnes je to tak,pondelok dorobiš b-ečko,a v utorok možeš začať c+e.na niečo bolo dobre tých rokov.
:40bd: :d :D

:d :D Este chcem vydiet toho prepravcu ktori ti da kamion+ tovar za 500 000eur a na prvej zakrute havarujes. :41c2: :41c2:
znamosti su znamosti
calfa1
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 31.12.2007 11:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa calfa1 »

prochy on uz vodicak ma!!!!!!!!!!ty si mudry.kedysi sa dal spravit vodicak napr. na motorku tazku uz v 17tych a teraz musis mat tiez 21 takze podla teba a vas dalsich mudrych ten co mal vtedy 1rok vodicak teda mal 18 rokov a schvalili tento zakon nesmel na cesty cize bol podvedeny ze mal vodicak a zbytocne ho mal zaplateny.ci mu prepadol a mal prakticky na motorku do 25kw? a vtedy sa nedal vodicak E robit skor ako si mal 2rocnu prax a mal C.potom prisla unia a vtedy som si robil B hned po skuskach C a zas hned po skuskach E a od 19tych jazdim na kamione.mame firmu.takze on moze jazdit.najskjor porozmyslajte niektory co napisete.nie ze terz si pozres clanok co treba na vodicak.zakony sa menia. :4090:
mmisoo
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 26.10.2009 12:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mmisoo »

calfa1 napísal:prochy on uz vodicak ma!!!!!!!!!!ty si mudry.kedysi sa dal spravit vodicak napr. na motorku tazku uz v 17tych a teraz musis mat tiez 21 takze podla teba a vas dalsich mudrych ten co mal vtedy 1rok vodicak teda mal 18 rokov a schvalili tento zakon nesmel na cesty cize bol podvedeny ze mal vodicak a zbytocne ho mal zaplateny.ci mu prepadol a mal prakticky na motorku do 25kw? a vtedy sa nedal vodicak E robit skor ako si mal 2rocnu prax a mal C.potom prisla unia a vtedy som si robil B hned po skuskach C a zas hned po skuskach E a od 19tych jazdim na kamione.mame firmu.takze on moze jazdit.najskjor porozmyslajte niektory co napisete.nie ze terz si pozres clanok co treba na vodicak.zakony sa menia. :4090:
vdaka konecne niekto rozumny co mi dal odpoved
trucker182
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.10.2009 20:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker182 »

ja mam 19 a v pohode jazdim nikde nemam problemi....ta mozes na to vlytnut:):)
mmisoo
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 26.10.2009 12:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mmisoo »

trucker182 napísal:ja mam 19 a v pohode jazdim nikde nemam problemi....ta mozes na to vlytnut:):)
a jazdis nad 7,5 tony?? bo mna furt presvedcaju ze musim mat 21 rokov uz mi to ide na nervy heh
trucker182
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.10.2009 20:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker182 »

hej jazdim na 7,5 ton.....ale to by ti mal zamestnavatel vybavit vynimku...to sa v pohode da
mmisoo
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 26.10.2009 12:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mmisoo »

trucker182 napísal:hej jazdim na 7,5 ton.....ale to by ti mal zamestnavatel vybavit vynimku...to sa v pohode da
no tak to je dobre mozem ist vdaka
zilinan
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 25.06.2006 17:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zilinan »

prochy a ty si to cital?je tam ze na autobusy a autobusy s privesmi musis mat 21,citaj o com mudrujes nabuduce,ok.
davidos1
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 31.05.2009 19:25
Zdieľať na Facebook

Vodičak

Príspevok od používateľa davidos1 »

Ke dnemáš sprostu hlavu a nejdeš 90 do prudkej zákruty nemusiš sa báť.Samozrejme chce to nejaku prax hlavne cúvanie ale aj poplatky dialnic a podobne.
tomi6661
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 25.02.2008 18:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomi6661 »

PROCHY je majster sveta v každej téme, a ak niečo nevie......chytro sa zavesi na google a hľadá a hľadá a machruje.....netreba si ho všímať
Vraj "ha ha ha"....to nevieš?????????.......a čo?......nikto predsa učený z riti nevypadol
zio-peppe
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 03.01.2010 14:02
Zdieľať na Facebook

Re: Vek na MKD

Príspevok od používateľa zio-peppe »

mmisoo napísal:Caute mam 20 rokov a chcem jazdit MKD do zahranicia: neviete niekto ci je to mozne alebo musim mat 21 rokov ?? doteraz som jazdil len na slovensku so solo tatrou. vdaka

cauko ja mam 19 rokov a zacal som jazdit MKD v 18 von do spanielska sam,odvtedy tocim spanielsko rakusko a zatial som nemal s tym problem ze nesmiem jazdit
ZA-Wladko
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 09.02.2010 09:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ZA-Wladko »

to vsetko fajn chlapy ale je to zial bohu v zakone z 1996 ktory palti dodnes aj som mal 19a ajazdil som MKD
Passsssssat
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 18.09.2009 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Passsssssat »

Ak nemáš 21 nemáš šancu ale to v denešnej dobe nemáš ani tak lebo nemáš prax v MKD dneska nikoho nezaujíma koľko rokov si jazdil na solo tatrovke. Mimochodom jazdím MKD a neviem čo by som dal za to keby som mohol jazdiť na solo tatrovke sklápačke a každí večer by som mool byť doma.
ZA-Wladko
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 09.02.2010 09:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ZA-Wladko »

ale ja som jazdil MKD s navesom na cierno jazdil som swedso vetsinou,neviem odkial si ale ja asi koncim tunak na tatre ak chces dam ti cislo na sefa a mu brnkni,a ak mas ADR si vitani,bo semtam skocis s cisternou do ciech pre naftu ako aj ja,ja by som rad isiel na kamion ale vsetko je plne a neberu nikde,nevies o niekom kdo vozi tie severske krajiny???

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 42 neregistrovaných