Vďaka S-EKA (niekedy) zistíte o koľko bolo auto stočené...

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

johns
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 23.11.2009 17:40
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa johns »

anomaliou mi pride ten rocny narast z 800tis km na milion 800tis
matiisek
Príspevky: 966
Dátum registrácie: 23.03.2011 18:44
Bydlisko: Oldenburg/Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matiisek »

Tak ma troska chytila Nissan mania od lakinooovej tipovacky. Pozeram jeden Nissan Primera 2.0 so 109 124km a podla SEKA:
21.08.2007 - Pravidelná 60 628 km
20.08.2009 - Pravidelná 76 810 km
20.06.2011 - Pravidelná 93 544 km

Vsak to musi byt v cukrikovom stave :2f93:
tomi24
Príspevky: 1131
Dátum registrácie: 06.06.2013 02:28
Bydlisko: NR
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomi24 »

johns napísal:anomaliou mi pride ten rocny narast z 800tis km na milion 800tis
uvidime co tam ake hodnoty budu o rok, ten DAF stale jazdi a este by mal :3035:
marek11111
Príspevky: 1888
Dátum registrácie: 05.01.2010 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek11111 »

Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

Pekne r.v. 2011 v skutočnosti 2010, najazdené 410tis. km stočené na 96tis. :d :D vyjеbaní autíčkari.
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11338
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

Mňa na tom zaráža vymožiteľnosť práva doslova nulová :3c90:
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

To je tak ked si stále niekto potrebuje plniť mokrý Škodovkový sen...

Vidina lacného servisu + toho že to každý lojzo vie opraviť.

Už len tá farba je náznak toho že to bol pravdepodobne taxík...
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

Mna zase zaraza hlupost ludi, ktori kontroluju auta PO kupe.Obrázok
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

Mňa to nezaráža, lebo keby auto prihlásila v pohode, tam vlastne nastali tie problémy, tak by ho možno ani nedala kontrolovať tá pani...
ivko1 napísal: To je tak ked si stále niekto potrebuje plniť mokrý Škodovkový sen. Už len tá farba je náznak...
Toto s tým ako súvisí? Bolo by stočené iné Ford, Suzuki, Čumulangma, Hatátitla, Haraigoši, Učimata či Ogoši to je jedno...., ale tá farba to je pravda, inak mne sa žltá páči. :d :D
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

sherdog : máš pravdu stočené môže byť všetko, ale to čo je viac oblúbené to sa stáča viac aje ovela väčšia pravdepodobnosť že narazíš na prúser.

Ludia stále žijú v nádeji, že kupujú kvalitu, zánovné auto...
Ja osobne správny výber začínam tak že všetko koncernové hned vyradím a nemám problém, už len čo sa tu riešilo za posledné dni a ludom to nestačí a mechcú si zobrať ani ponaučenie
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

Keby pani skontrolovala auto pred kupou, nemusela by teraz vyplakavat. Keby nebolo keby, boli by sme v nebi ;-)
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Však ale ona sa bála aby jej toho Superba niekto nevyfúkol, ešte sám majitel či predajca z bazáru s nou obehával banky aby si rýchlo vybrala všetky svoje groše
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

Všetci máte pravdu o tom je zbytočné ďalej diskutovať. Ale aj tak tie kúúúrvy nemajú právo takto odrbávať ľudí. Pani je mi ľuto a tá naivita možno plynie z toho, že nie je zvyknutá na takéto hajzlovstvá.
Viem si živo predstaviť ako autíčkar zahral divadielko, získal si dôveru a bolo vybavené. Pani mala požiadavku r.v.2011 do 100tis km a hľa auto bolo na svete aj keď to bol vydojený taxík. V tomto prípade by sme sa mnohí len pousmiali a šli ďalej, ale čo bežný človek a ešte ženská? To už fakt treba najímať znalcov, expertov a rôzne firmy a aj tak to nebude 100% istota dobrej kúpy? Načo sú tie autobazáre vlastne? Na hоvnо. Toto je druh ľudí (autíčkari), ktorí omrdajú aj vlastného brata a predajú vlastnú mater, keď je treba......

Niektorý tu riešite korupciu a politické hajzlovstvá a pod. a týto hajzli sa pekne po tichu dlhé roky vezú a vezú a vezú a všetko je v poriadku. Ich kriminálna činnosť s prvkami organizovanosti, v niektorých prípadoch ide o oganizované skupiny, ale nikoho to nesere, je to podľa mňa celospoločenský problém, ktorý sa nerieši aj keď ide za tie roky už o poriadne peniaze a podvody či už klasické, alebo daňové....
Ide ma jebnúť keď čítam tie inzeráty, prvý majiteľ, pôvodné km (keď ich je po chμja), keď nie vtedy tá veta chýba....a v skutočnosti ide o firemné autá kúpené za zlomok ceny a pod.
Dúfam, že najaká trafená hus zagága, že áno pánko.....
marek11111
Príspevky: 1888
Dátum registrácie: 05.01.2010 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek11111 »

ivko1 napísal:
Už len tá farba je náznak toho že to bol pravdepodobne taxík...
Presne toto ma napadlo hneď ako som zbadal auto, kto by si už len kupoval Superba v žltej farbe okrem taxikárov. Ešte tak plynári možno :4090:
Pani mi je ľúto no tak to dopadne ak niekto kupuje auto na aké nemá. Hoci aj za posledné groše, hlavne nech je Superb. A pritom mohla mať za tie peniaze funglovku Rapida alebo došetriť a kľudne aj Octaviu.
Bohužiaľ takých prípadov bude ešte veľa, kým si ľudia neuvedomia že treba so sebou zobrať mechanika alebo žiadať od predajcu aj prehliadku v servise.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Všimli ste si niekto, ako jazdí? Pri 1500otáčkach preradila a otáčky padli k 1000 ! Tak takýmto štýlom z toho bude čoskoro vrak. Hlavne, že je nízka spotreba.

Všetko je to o zdegenerovanom rozmýšľaní. Pani a ostatní keby nedbali tak na kilometrovom nájazde, nestáčalo by sa tu tak, ako teraz.

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných