Vaneo 1,7 CDI

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

maon1
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.02.2008 14:51
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Vaneo 1,7 CDI

Príspevok od používateľa maon1 »

Zdravím páni,nevie niekto poradit,prosím Vás nejakého maníka na motory 1,7CDI....jeden zalomený žhavič,neštartuje,diagnostika trysiek....neviem,tlak paliva?čerpadlo?trysky?....prosím o seriozne príspevky,dakujem...najl.TN kraj
kapor31
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 31.10.2009 21:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapor31 »

nazdar tvoj problem je vcom menil si zhavice a ulomil sa ti alebo auto uz nestartovalo predtym popis blizsie
maon1
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 04.02.2008 14:51
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maon1 »

zdar,ano,horšie to štartovalo,dlhšie točilo,bol som v bosch servise na diagnostike,neukazalo nič,ale že asi žhaviče...tak sme ich menili,teda až na ten prístup,a prvý z prava sa vytrhlo iba vnútro,obal ostal v hlave,a ešte aj sa utrhol 6hran na kluč....skúsali sme aj klasickým vytahovákom,ale koli prístupu sme to vzdali.....inak ked sa vymenil palivový filter,tak je cca týžden pokoj,štartuje pekne,teda aspon pred tou výmenou žhavičov....zasa každý týžden menit pal.filter?...dal som nový,origo mercedes,aj všetky hadičky,koncovky,tesniace gumové podložky....a ešte pred cca pol rokom zacala podfukovat vstrek.tryska.....to sa urobilo,chvílu bolo dobre....najhorsí je ten prístup.už by som nekúpil auto s takým priestorom okolo motora,bol som v inom servise,že asi trysky,všetko rozobrat,trysky na diagnostiku,a že niekde robia repas....je to možné?...možno je to iba nejaká volovina,preto keby mal niekto skúsenosti,ocenil by som seriozne príspevky,resp.odporučenie na nejakého maníka,čo robí tieto A-čka....
kapor31
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 31.10.2009 21:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapor31 »

nazdar... repas trysiek sa robí. tento týžden mi robil na sharane v TN. je to šikovný chlap. určite ti pomôže.. tel. č. 0905 566 989... daj vedieť ako si pochodil ! veľa šťastia.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

lenze je trosku rozdiel PD-dieslovy sharan a CDi teda commonrailovy Mercedes.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných