Uzitkova verzia N1

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jmka
Príspevky: 139
Dátum registrácie: 16.01.2009 20:19
Zdieľať na Facebook

Uzitkova verzia N1

Príspevok od používateľa jmka »

Zdravim,chcem sa opytat,ked kupim take auto uzitkova verzia N1 a ma mrezu mozem ju demontovat nebudem mat problem pri stretnuti s policiu,alebo STK
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Hlavne môžeš mať problém ked povezieš 5 ludí a v TP budeš mať zapísané len 3 miesta, tam sa treba tiež pozerať
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Na eN1kách s mrežou jazdím v podstate odkedy to existuje, mrežu vyhadzujem a nikdy nenapadlo žiadneho policajta ani STK ani DU kontrolovať či tam je a koľkých ludí vozím.

Ešte dodám, že teraz, keď už nejaký ten rok N1 nie je podmienená ani mrežou ani počtom sedačiek, nikoho ani nenapadne riešiť to.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

vsade to tak nefunguje a mozes a budes mat problem.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

toz jak lubo povedal.mrezka nemusi byt ale tie miesta niektory policajt obcas mrkne ak je n1.taky co to pozna urcite,lebo tam moze mat kávu.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

laki mne tiez takto povedal kamos s dopravneho.riesil som takuto problematiku.volakedy musela byt a teraz ze netreba.
jmka
Príspevky: 139
Dátum registrácie: 16.01.2009 20:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jmka »

Jeto MB A150benzin trojdverovy,175 tisic km,70kw,oplati sa,ake su tie motoy spolahlive
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

laki ja ti to neberem vsade si mozu zakon vysvetlit inak.mne to takto bolo povedane 2tyzdne do zadu.robi na okres.urad.robi pri tom.aj ked prihlas dovoz v BB a dovoz v BA.uvidis tie rozdielne postupy.inak tie miesta sa v tp upravuju ak mas dobreho onééé.na miesta treba dat pozor.tam maju kavu.niektory vedia o com je rec.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

lubos zimovcak napísal:... resp. tých 8-10 hliadok, čo ma skasírovali...."davaj ďéééngy", to ich jediné zaujímalo... :40bd:
Ročne robím cca 70 000km služobne hlavne po SK + súkromne. Neviem či možem povedať, že ma polícia zastaví 1x ročne. Ak ma zastaví tak na súkromnom offroade s prívesom asi skor kvoli STK a či mám E. Na osobáku ma za mnoho posledních rokov zastavili len kvoli priestupku.

Pokial ide o mrežu v TP tak v plastovej kartičke samozrejme nemá šancu byť a celkovo som nikdy nemal mrežu v TP a to ani na služobných, len že je to N1. N1 kupujem samozrejme aj pre seba kvoli DPH
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

marko2 napísal:laki ja ti to neberem vsade si mozu zakon vysvetlit inak......
čo sa dá inak vysvetliť na zákone, ktorý mrežu nevyžaduje a to už niekoľko rokov a neupravuje sa ani počet miest na sedenie. To už aby sm enechodili ani na cesty, lebo dostanem pokutu za 80ku lebo zákon hovorí o povolenej 90ke a policajt si to može vysvetliť tak, že musím ísť 90 Obrázok
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

jmka napísal:Jeto MB A150benzin trojdverovy,175 tisic km,70kw,oplati sa,ake su tie motoy spolahlive
A na čo to auto chceš používať a kolko miest na sedenie má zapísaných v TP ?
To je to na základe čoho by som sa rozhodoval či kúpiť alebo dať ruky preč.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

ja myslel DI nie dopravakov.vsade ti hovoria inak zakon a postup.niekedy je dobre priatelstvo na nezaplatenie.zas hovorim o dobrom priatelstve.dopravak ked chce nieco najde.aj oni musia mat vysledky.ci?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

vsade ti hovoria inak zakon a postup
To je možné, takže možno by nebolo zlé si ten zákon prečítať sám. Dočítaš sa tam, že od určitého dátumu mreža nie je povinná, ALE len pre novoprihlasované autá! Autá, ktoré s ňou boli prihlásené a majú o tom zápis v TP sú stále povinné ju mať kým si ju ich majiteľ nedá úradne odstrániť. Takto sa dá ale zmeniť len mreža, počet miest zostané taký ako je.

Takže toto sú fakty, páni. A je úplne jedno koľko kilometrov, STK a hliadok ste vy absolvovali inak, keďže problémy pokojne môžu ľudia podľa týchto vašich rád mať, pokuty im ale vy nezaplatíte...
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

cicman to ti pevne verim ale ked musim nieco aj urobit v garazi nemam moccasu hrabat moc na internáte.musim to riesit za pochodu najneskor ked uz som na ceste s danym problemom.a inak sa riesi cez tel a inak osobneale to je uz mimo temy.hadm to pozmas.a o miestach?.nemozem ti to tu takto verejne.takze jedno je teoria a druhe je prax.popytaj sa kamaratov co robia papiere jak to je na sk.bordel?jednoznacne.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

ako je mozme ze pytas spojku na 2007 a to auto je 2004 rok?administrativna chyba?nie.zamer na predaj.vyssi rok.nestalo sa ti to este?nehovor ze nie lebo neuverim.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 38 neregistrovaných