UPOZORNENIE NA SPODOBNENE NICKY

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

UPOZORNENIE NA SPODOBNENE NICKY

Príspevok od používateľa scorpi4 »

Vazeni priatelia, zase sa nam tu zacinaju objavovat nicky, ktore spodobnuju viacerych uzivatelov fora..je zaujimave, ze vzdy sa jedna o uzivatelov, ktori tu svojimi radami a prispevkami riesia mnohe Vase- nase problemy..

myslim, ze forum je pre vsetkych, a ma sluzit ako pomoc skusenejsich.

cize, akekolvek nicky, ktore budu spodobnene, budu okamzite zabanovane, a dalsia vec, rovnako bude zabanovana aj IP adresa..kedze mnohi idu cez rovnaku IP adresu, najma ked su registrovani u rovnakeho providera, upozornujem, ze budu poskodeni aj Ti, ktori s tym nemaju nic spolocne..

Preto Vas prosim a vyzyvam, aby ste toto NEROBILI, a bud prispievali normalne, alebo vobec..

DAKUJEM ZA POROZUMENIE!!!
misoV50
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 11.07.2011 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misoV50 »

Otazka je, co to je spodobnene, kde je ta hranica. Pri urcitom pocte uzivatelov je dost tazke vytvorit novy nick, ktory nie je zaregistrovany a este je aj unikatny, samozrejme, pokial nechces mat KFXns4LI6yJ
misoV50
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 11.07.2011 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misoV50 »

Okrem toho - ked sem prichadza novy uzivatel, tak tie nicky nepozna, nemusi vedeit, ze niekho spodobnuje. Napriklad ja som si dal MisoV50 a mozno som mal stastie, ze tu nebol nejaky MisiV50 alebo Misov50. Ak by bol, tak by som o tom nemal sancu vedeit, ibaze by som mesiace vopred denne sledoval forum.

Neviem, preco musite byt taki ostri, ze este chcete blokovat aj IP adresy. Tak spravte soft, ktory bude odmietat registrovat nicky pokial sa lisia iba jednym znakom od jestvujuceho. Pripadne, ak by islo o zamenu nuly a O tak aj vo viacerych pziciach. Ake jednoduche.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

s tymi IP adresami by som tiez trosku pochyboval, scorpi... castokrat sa vyskytnu nejaki provideri ktori pod jednou jedinou IPckou maju schovanych 1000 uzivatelov a to je samozrejme nefer problem.

Navrh : na tu IP adresu sa najprv aspon pozri cez nslookup ze co je to zac, atd, treba trosku pozistovat ci odpalit cely kmen alebo nie. Sledovat nove registracie sa tusim neda a keby aj dalo tak je to zrejme neprakticke, neviem kolko uzivatelov tu pribudne denne...

ja si myslim ze take najpalcivejsie pripady ako ten dnesny "lakino" sa mozu riesit case-by-case, pretoze sa stanu kolkokrat... trikrat za rok ? Proste chlapec prisiel vyrypovat, pomachrovat... a vobec, daj mi jeho IP adresu z tej zvlastnej temy, ja ti na nu skusim pozriet co je zac.

Lebo pan je bud vojak alebo policajt, pripadne skor blbec a keca na celej ciare.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

priatelia, tato tema v dobe zalozenoa pojednavala o nickoch, ktore vytvarali uzivatelia, ktori tu maju normalne nicky..

bezali tu take veci, ako cicmancov oco, scorpiho syn,bikerova mama ap. a zvacsa sa vyjadrovali hanlivo a riesili hluposti..

to bolo hlavne o tomto..neviem o co tu kraca dnes, teraz som sa vratil z nemecka.. :d :D
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

bola tu taka jedna tema, kde sa "lakinoo" postazoval ako mu kamarat "ide" 20eur, ten kamarat Lubomir :

http://krimi.cas.sk/clanok/218145/lubom ... -base.html

ktory sa stal pred dvomi rokmi ako 19rocny vodic "z povolania" poslancom v miestnom zastupitelstve... o ktorom sa ludia vyjadruju ze nadrbany jazdil krizomkrazom veselo a ze aj ked nebol nadrbany aj vtedy ze mal tazku pravu nohu... a "lakinoo" sa vyjadril ze je to fasa chalan a sa okolo toho strhla trojstranova diskusia.

Samozrejme novo zaregistrovany nickname.
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných