Ukradli mi Passat combi 2007 v holandsku!

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lapso1
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 22.11.2009 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lapso1 »

lakinooo napísal:
lapso1 napísal: poistovna nepreplatila ani hovno, lebo zlodej nemusel prekonat prekazku (alarm)
Neverim a ani nikdy neuverim.
Verit nemusis, ja nemam dovod si vymyslat. Poistne podmienky sa meenia a ta zmluva bola podpisana pred 8 rokmi v taliansku. Moja skusenost s poistovnami s pred 15 rokov je taka, ze ked som si chcel dat poistit prevadzku proti vandalizmu (napr. rozbite okna) tak plnenie by bolo iba v pripade, ze je znamy pachatel. To je postavene na hlavu, tak sa poistka nekonala. Takymi zmluvami si poistovne zabezpecovali minimalne plnenie, no dnes to bude asi inak.
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

lubonr1 napísal:na tomto fore sa uz ani neoplati nic pisat...skutocne. predstav si, ze by sa to stalo tebe. v zufalosti by si skusal vsetky mozne prostriedky, ako by ti mohol niekto pomoct. a dockal by si sa akurat arogantnych internetovych expertov. prijemne, ze? ved co ze 30-40 tis. eur je v riti, kopni si donho este za to, ze sa opovazil kupit si auto, ktore sa mu paci.
:2f93: :2f93:
....aj ked by som si passat nikdy nekupil gratulujem k vystiznemu prispevku
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

chalani sorry, ale niektoré odpovede k tejto téme sú dosť odveci a nemajú s pomocou nič spoločného, skôr z nich sála závisť.

že mal passata, je to jeho vec, to auto sa mu páčilo rovnako ako hromade iných ľudí. Môj malý štvorkolesový francúz má 14 rokov a všetci by ste sa ho zatracovali, že je to malý, archaický škaredý citroen. Mne sa páči a je to moja srdcovka na ktorú nedám dopustiť.

Ukradli mu auto, všetkým je jasné, že už ho nikdy neuvidí. Najsmutnejšie na tom je, že možno niekto z vašich priateľov sa na ňom o pár dní, či týždňov môže vyvážať a nezmeníte to.

Bodka.

pre smutné oči okradnutého majiteľa doporučuje poriadne preštudovanie stránky www.zederlock.sk
slkstyle
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 16.01.2010 19:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slkstyle »

1. su to svine
2. ak mali kluce tak to profici voobec nemuseli byt.. ak mi das kluce odidem ti bratu aj na veyrone :)
3. ono kludne moze behat aj u nas.. ta oUo kontrola originality nic nezisti..
4. daj aspon fotky a parametre a vin nikdy nevies kto co zazrie, aj elektrony, mozno to boli amateri a len ked nasli kluce ta si zobrali aj auto a dojebu sa
5. prestante sa mu smiat ze kupil prasata co sa kradne bla bla bla.. keby kazdy vedel ze fobie ochcavky a prasaty sa kradnu kupovali by viac hondy ople nissany a - tie by sa zacali tiez kradnut ovela viacej...
..horse power is more than bird power - top down..!
karci81
Príspevky: 141
Dátum registrácie: 03.11.2009 18:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karci81 »

lapso1 : sa cudujem preco na tvoju sestru nikto nezacal nakladat , ako si mohla dovoli mat cez milionove auto a nepoistene ? lebo toyoty sa predsa nekradnu.To uz ste vsetci ticho ze ???? Vidim tu voci vodicom ktorym sa pacia koncernove auta (aj sviatocnym navstevnikom bazaru.eu) poriadnu averziu. ci su to rady na servis , na hocijaky problem odpoved: "CO SI CAKAL VED MAS KONCERN DILINO" cest vynimkam samozrejme. Niekedy sa tu dali precitat rady , teraz len prispevky plne urazok , vysmechu. Kazdy jazdi natom co sa mu paci , mal som Taliana , Francuza , Japonca ale odkedy mam Nemca nedam nanho dopustit ..[/quote]
lapso1
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 22.11.2009 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lapso1 »

karci81 napísal:lapso1 : sa cudujem preco na tvoju sestru nikto nezacal nakladat , ako si mohla dovoli mat cez milionove auto a nepoistene ? lebo toyoty sa predsa nekradnu.To uz ste vsetci ticho ze ???? Vidim tu voci vodicom ktorym sa pacia koncernove auta (aj sviatocnym navstevnikom bazaru.eu) poriadnu averziu. ci su to rady na servis , na hocijaky problem odpoved: "CO SI CAKAL VED MAS KONCERN DILINO" cest vynimkam samozrejme. Niekedy sa tu dali precitat rady , teraz len prispevky plne urazok , vysmechu. Kazdy jazdi natom co sa mu paci , mal som Taliana , Francuza , Japonca ale odkedy mam Nemca nedam nanho dopustit ..
[/quote]

No ved citaj, obidva landcruisery mala poistene.
120dA
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 12.01.2009 18:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 120dA »

Ja sa tym ani netajim,neznasam folsvageny.ALe zavistou to urcite nieje.Seru ma ludia ktori tieto auta soferuju,tak sa tato averzia preniesla aj na znacku.Off topic,pardon...Dufam ze chalan najde svoje auto!
katar
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 08.10.2008 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa katar »

Nejdem čítať, tie pryjebjané príspevky.
Prvá vec, drístajú tu o Nisanoch a Renaultoch, ako nenávidia VW, BMW, Mercedes a ako sa kazia,ale prvé, čo by urobili, keby mali love, utekali by si kupiť BMW, alebo A6.
Druhá vec, chyba, auto malo mať komplet Hav.poistenie.A nepotrebuješ ani hada na stoličke, ani puňťa v kufri.
A tretia vec, ak je to ozaj pravda, že to bolo v Holandsku, tak to na 100% nebol Holanďan ani Belgičan, ani Nemec.
Na 99% to bol typ od tých 8 spolubývajúcich, alebo okolo, kto ťa poznal.
tzv. biely cigáň, ten je horší, niekedy ako čierny.
A na Slovači ich je asi najviac.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

S tou poisťovňou to môže byť pravda. Poisťovňa vždy hľadá dôvod, ako neplatiť poistné plnenie a viem o prípade, keď nezaplatili za ukradnuté auto, lebo majiteľ od neho nemal kľúče a doklady. Povedal, že kľúče mu ukradli z domu a že doklady boli v aute. Nebolo mu uverené a nedostal ani korunu.

Druhá vec je, že všetko čo robí VW sa naozaj ľahko kradne. Firme to samozrejme nevadí, však komu ukradnú, musí si kúpiť nové a ľuďom nikdy nedôjde, že si kupujú ľahko ukradnuteľné auto. BMW a Mercedes sú samozrejme niekde inde.

Jediné od VW čo sa mi kedy páčilo, je Audi A5 coupé (samozrejme, aj R8, ale to asi pominieme...). Lenže si tú A5 nikdy nekúpim, a síce, len a len kvôli ľahšej ukradnuteľnosti. Mám platiť ročne pár tisíc eur len preto, aby som neostal s holou riťou keby mi ho ukradli? Môžem kakať celé Audi, Seat, VW, Škoda a podobne. Kúpim si zase BMW a tie tisíce eur si kľudne ušetrím.

Ale aj niečo k veci: Naozaj to vyzerá, že ti to lopol niekto z tých, čo tam bývali. A nepočúvaj reči ako ho nikdy neuvidíš. Vzdať sa je to najľahšie. Ak by si si to auto spoznal, maj oči otvorené. Náhoda je blbec, a vždy je proti gaunerovi. Mne ukradli doteraz len dve veci súvisiace s motorizmom - motorku a repráky z auta. Oboje som si nakoniec aj našiel, a sám. Motorku za deň, repráky za týždeň. A oboje som si aj vzal späť. Už vidím tie reakcie tunajších najmúdrejších "starých kusov", ktorí nemajú lepšiu prácu ako tu robiť z každého vola, tak vopred upozorňujem, že mi je celkom jedno, či tomu niekto verí alebo nie, ale stalo sa to tak ako píšem. Mal som aj šťastie, ale podstatné bolo, že som to nevzdal. Šanca je samozrejme malá, ale stali sa už aj väčšie zázraky. Držím palce.
katar
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 08.10.2008 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa katar »

S tou poisťovňou to môže byť pravda. Poisťovňa vždy hľadá dôvod, ako neplatiť poistné plnenie a viem o prípade, keď nezaplatili za ukradnuté auto, lebo majiteľ od neho nemal kľúče a doklady. Povedal, že kľúče mu ukradli z domu a že doklady boli v aute. Nebolo mu uverené a nedostal ani korunu.

to je pravda, ale je to v podmienkach 2 kluče, papiere od auta, a alarm certifikát.

čiže tým, že im to nedáš, a si blbec, lebo mať 2 kluče na jednom mieste je blbosť, a nevybrať papiere od Auta v Petržálke, je druhá blbosť, dávaš im priestor, aby ťa ťahali,a nedai ti aj nič.Treba zmluvu čítať,
Ale poistenie proti krádeži a dodržanie po ukradnutí všetkého čo je zmluve, je jedine riešenie, že bude aspoň na ojazdenu Fabiu-Feliciu, ako nič.
Lebo šanca, že ti auto niekto najde je-1000000000%
mrsMRS
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 02.08.2010 21:09
Zdieľať na Facebook

Re: Ukradli mi Passat combi 2007 v holandsku!

Príspevok od používateľa mrsMRS »

salama1969 napísal:5.11.2010 sa nám vlámali do domu a ukradli mi kľúče od passata a odišli na ňom.Auto som nemal poistené poraďte čo robiť.Policajti po nahlásení sa vôbec nesnažili a odtlačky stôp prišli zobrať až 7.11.2010 vlastne už nič nenašli lebo v dome býva 8 ľudí.Celý spôsob vyšetrovania je veľmi spomalený.
ked si nemal auto poistene ,tak mozes robit co chces ... skus kobru 11
salama1969
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 11.05.2010 20:14
Zdieľať na Facebook

hurá passat sa našiel !!!!!!!

Príspevok od používateľa salama1969 »

Páni a dámy môj passat sa našiel 75km od domu trošku obitý ale sa našiel !!!!! Zobrali ho nejaký drogári /chvalabohu že oni, a nie čorkári/ Všetka nafta bola vyjazdená a auto odstavili v meste Deen Haag.V aute bol smrad a bordel ,lekárnička rozhádzaná po celom aute ale v kufri som mal dve fľaše rumu a tie nenašli.Ďakujem Vám za morálnu podporu lebo už som neveril že sa najde. :40bd: :40bd: :o lol lol
hipisko
Príspevky: 1454
Dátum registrácie: 17.05.2009 23:09
Bydlisko: Alzbetin Dvor
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hipisko »

to uz je na tom VW tak zle ze barjaky fetak to dokaze ukradnut? Na co tam vobec montuju zamky, ved to obycajnemu uzivatelovi iba komplikuju zivot :-) Nieco podobne ako Cdkey u programov, ten, kto si to kupi, musi zadat a ten co stiahne z warezu, nemusi
Francek65
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Francek65 »

Mas bohovske stastie, ktore si teraz vycerpal na 20rokov dopredu :)

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 63 neregistrovaných