Twingo-vin cislo/stierace

Obsah f├│ra Auto-moto f├│rum Rady pri k├║pe vozidla + diskusia o v├Żrobcoch ├íut Renault f├│rum
Odpoveda┼ą Nov├í t├ęma
Autor Správa
Gustoo
Zalo┼żen├Ż: 15 m├íj 2008
Pr├şspevky: 175
Nabehan├ę: 0 min
Predmet: Twingo-vin cislo/stierace Pr├şspevokZaslal: 04.06.2010 19:56   
ach jaj. stale zhanam ine auto. dostal som sa az k Twingu - kedze sa v nom da vyspat a malo by byt nizkonakladove. aj ked na renault som moc dobreho nepocul, twingo je celkom chvalene. Nasiel som jedno z r.v. 2003 s 43kw motorom, manualna prevodovka.
1, Ako jazdi toto vozitko s tym motorom? Momentalne mam 47kw P205 diesel a pomalsie by som uz nerad.
2, Co by ste doporucili do vybavy a comu sa radsej vyhnut? - nieco co sa dost kazilo a otravovalo.
3, Inac budem stym jazdit mimo mesto - do prace sem tam a sem tam nejaky vylet v SR - da sa stym autom prezit aj mimo mesto - doteraz som si nemal sancu zvyknut este na nieco velke pohodlne ale chcel by som ticho v aute. V zime sa stym jazdi ako?
4, Da sa nejak pri kupe skontrolovat hrdza? som cital niekte zevraj to dost hnije z vnutra - z vonku moze byt pekne ale vnutri sa uz rozklada.
5, Prevodovka je klasicka Renaultacka - cize nepresna s vyklajucou sa pakou na ktoru si treba zvykat?
6, Motory vydrzia napor km?

Naposledy upravil Gustoo d┼ła 05.06.2010 09:42, celkom upraven├ę 1 kr├ít.
Citova┼ą
redfavo
Nová tvár - Trabanto (2)
Zalo┼żen├Ż: 16 august 2008
Pr├şspevky: 299
Nabehan├ę: 4 hod 40 min
Pr├şspevokZaslal: 05.06.2010 05:18   
1.mysl├şm,┼że pomal┼íie ako to tvoja 205tka to nebude nakolko benz├şn je ┼żiv┼í├ş...popozeral by som sa e┼íte po 1,2 16V

2.nejak├║ extra v├Żbavu v tom ne─Źakaj..

3.mimo mesta sa s t├Żm d├í jazdi┼ą(je to s├şce men┼íie auto a t├ş va─Ź┼í├ş ┼ąa budu tla─Źi┼ą pred sebou)

4.hm neviem ─Źi by ti majite─ż dovolil zvnutra rozobra┼ą a zistova┼ą ─Źi je hrzdav├ę(ale ka┼żde 7ro─Źne auto m├í n├írok na ┼ítipku hrzde)

5.neviem o tej prevodovke,┼że by bola nepresn├í...m├ím clio a tam je to v pohode

6.─Źo je pod─ża teba n├ípor...je dos┼ą mo┼żn├ę ak n├íjde┼í zachoval├Ż kus o ktor├Ż bolo staran├Ż,┼że sa odvda─Ź├ş dlhou ┼żivotnos┼ąou...nez├íle┼ż├ş na km...ale na stave auta....ak k├║pi┼í hr─Źu tak sa ti rosype aj ked bude ma┼ą 20 000km a ak kup├ş┼í zachoval├Ż ku tak mo┼że ma┼ą aj 250 000km...

viac ti poradia na www.twingomania.sk
Citova┼ą
romysisa
Nová tvár - Trabanto (2)
Zalo┼żen├Ż: 08 j├║n 2008
Pr├şspevky: 432
Nabehan├ę: 6 dn├ş 8 hod 20 min
Pr├şspevokZaslal: 05.06.2010 06:10   
co ti na to povedat ...pi.a-na kapote---pi.a pod kapotou!!!!!
Citova┼ą
martin cichy
Známa tvár - Feldo (58)
Zalo┼żen├Ż: 26 janu├ír 2010
Pr├şspevky: 3066
Nabehan├ę: 4 dn├ş 23 hod 50 min
Pr├şspevokZaslal: 05.06.2010 06:38   
je to mal├ę auto, vpredu to m├í miesto e┼íte jak tak.

v├Żbava v pohode - aj u n├ís teraz jeden chalan pred├íva twingo, m├í ho komplet v elektrike a s kl├şmou.

nie je to zl├ę auto na to, na ─Źo bolo vyroben├ę.
Citova┼ą
x77x
Nová tvár - Trabanto (6)
expert: detailing
Zalo┼żen├Ż: 14 j├║n 2008
Pr├şspevky: 2954
Nabehan├ę: 1 dn├ş 9 hod 58 min
Pr├şspevokZaslal: 05.06.2010 07:12   
romysisa nap├şsal:
co ti na to povedat ...pi.a-na kapote---pi.a pod kapotou!!!!!

... a akej znacky auto mas ty ???
Citova┼ą
Gustoo
Zalo┼żen├Ż: 15 m├íj 2008
Pr├şspevky: 175
Nabehan├ę: 0 min
Pr├şspevokZaslal: 05.06.2010 09:45   
ok uz som to bol pozriet a celkom sa mi to paci.

chyba mi tam ABS ale to by som skor prezil ako stierace - ma len jednu rychlost je to normalne ci ako?

a este - kde ma byt vyrazene vin-ko a ako vyzera original razba???

pri pustani brzdoveho pedalu nieco pisklo - ma to tak byt ci je to nejaka zavada?

na aute ma letne gumy "14" v TP "13" - vraj mi k tomu da paier s vyjadrenim Renaultu ze tam mozu byt - treba to dat do TP alebo staci jazdit stym papierom? ked tak dat to do TP s tym vyjadrenim by uz problem nemal byt?

a v nadobke s chladiacou kapalinou bol nejaky bordel - akoby omrvinky hrdze? oranzovej farby - co ma znamenat?

Naposledy upravil Gustoo d┼ła 05.06.2010 10:07, celkom upraven├ę 1 kr├ít.
Citova┼ą
cicmanec
Legenda - Ford T (833)
Zalo┼żen├Ż: 15 okt├│ber 2008
Pr├şspevky: 25685
Nabehan├ę: 3 mes 11 dn├ş 20 hod
Predmet: _ Pr├şspevokZaslal: 05.06.2010 10:01   
Postup z├ípisu in├ęho rozmeru do TP tu m├í┼í asi v sedemdesiatich t├ęmach! A na tvojom mieste by som to nechal urobi┼ą teraj┼íieho majite─ża...
Citova┼ą
Pity
Zalo┼żen├Ż: 08 j├║n 2005
Pr├şspevky: 37
Nabehan├ę: 2 hod 27 min
Pr├şspevokZaslal: 05.06.2010 10:20   
Skus si pozriet Nissan Micra,5 - dverove - zadne sedatka sa daju posuvat - zvacsis objem kufra.Micry okolo roku 2004 maju problemy s rozvodovou retazou (konstrukcna chyba) okolo 60 000 km,zacne skapinat motor.Ale inak som z toho caru nadseny Mam 1.0 liter 16v 48 kW,doteraz som pouzival A4,tourneo connect a micra z vnutra vobec nevyzera malo.Zive a sympo auticko skus si to omrknut niekde nazivo !
Odpoveda┼ą Nov├í t├ęma

Zobrazi┼ą pr├şspevky z predch├ídzaj├║cich:   
Prejdi na:  
Obsah f├│ra Auto-moto f├│rum Rady pri k├║pe vozidla + diskusia o v├Żrobcoch ├íut Renault f├│rum

Twingo-vin cislo/stierace Autobazar.EU