Tuningove svetla - bez nastavovania sklonu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

stefix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 27.02.2011 15:01
Zdieľať na Facebook

Tuningove svetla - bez nastavovania sklonu

Príspevok od používateľa stefix »

Zdravým ak dakto menil svetla na mondeu klasiku za tuningove mohol by vediet ze ako sa tam da nastavit sklon. Nasadil som a svieti to zle na vodicovej strane dost vysoko. Na originalnom svetle su nestavovacie skrutky tu ale nie su. Teda ak dakto vie poradit nech napise. Mozno su dakde v svetlomete ak by dakto vedel nebudem musiet hladat,,,,
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Prosím nemazať tému a ani nehádzať do koša, treba len presunúť niekde aby bola pekne na vrchu aby každý vedel čo za hnoj čína ponúka...

Bohužial u svetiel kde sa nedá nič nastaviť budeš musieť sklon nastaviť pravdepodobne vykrúcaním predného čela...
Tomu hovorím super KAUF...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Asi tak... A keď ešte ani nenapíšeš čo za „značka” to je... Treba sa spýtať toho kto ti tieto sqelé svetlá predal! By ma zaujímalo v čom sa líšia od tých originálnych - AE alebo LED pásik?
stefix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 27.02.2011 15:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefix »

to mam kupene u Pittnera na Novej bani. On to dakde objednal ale neviem kde. A su ton Angel eyes. made in Malaysia. ale znacku neviem. no aj som si myslel ze to tak bude. Motorceky tam su mozno tym by sa to mohlo dat. A sory za nazov temy ja to pisem tu stale rovnako a asi zle
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

No to si mal povedať hneď, že u Pittnera, tak to hneď vieme čo sú to za svetlá! :2f93:
stefix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 27.02.2011 15:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefix »

asi tak ze cez, cez co? no ford forum som si pozrel aj nemecku ponuku aj tam boli len take co uz... dako si poradim koniec koncov ja by som si neporadil.Malajsky chlapci nastavovat nechcu oni chcu len zalozit pohodicka . ten drziacik by sa mal dat nahnut a o tom to nastavenie je asi tuning jak svina. nie vsetko co ma kruzok je audi alebo bmw
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Mondeo je tak bežné auto asi ako Octavia, bol problém zohnať kludne aj použité origo ?
stefix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 27.02.2011 15:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefix »

lenze ja som origo mal a chcel som angel eyes
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

... čo tam potom že to svieti kam-daj tam-daj , hlavne že si IN... :2f93:
Vieš čo je najlepší "biznis" ? Ludská hlúposť... Inak denné svietenie už maš ? Tam u toho Pittnera čakajú na takých ako ty aby im mohli predať dalšiu nezmyselnú a nepotrebnú vec, na ktorej majú 100% zisk...
stefix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 27.02.2011 15:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefix »

Kazdy ma svoj vlastny nazor ludska hlupost no ked to ty ivko povies tak vies co ty si hlupak ja som tie svetla nastavil a ak je to gyc tak tiez ako pre koho .... mne sa pacia. A to ze tu komentujete co je gyc a ze kto je hlupak to som nepotreboval vediet vase skutocne nazory nepomohol mi nik len same brbotanie od veci. ak dakto bude potrebovat pomoc nech si najde moje cislo na nete nie je problem poradim a za darmo
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

aj ja Ti poradim zadarmo..tie svetla nie su urcene na prevadzku na pozemnych komunikaciach..

predpokladam, ze letacik si bud nedostal, alebo ak ano, tak siel do kosa..

cize Ti odporucam napriek tomu, ze si velmi sikovny a poprihybal si to vsetko tak, aby to "super dobre svietilo", aby si tieto zazraky vedy a techniky nasich azijskych tunerov vymontoval, lebo sa Ti moze stat, ze ked Ta zastavi policajt, ktory bude len trosicku aktivnejsi a znaly veci, okamzite zisti, ako sa da zarobit na hluposti inych..
tie svetla nemaju homologacny kod, ani ziadne "E" a podobne veci, pretoze ak by toto vsetko mali, stali by trosku viac, ako to, co si za ne dal, a navyse by urcite "obsahovali" aj skrutky na nadstavenie..

cize to mas auto nesposobile na prevadzku, demontaz ECV, a 330 eur pokuty..

krasna predstava..

dolezite je, ze mas angel eyes, a navyse este si ochotny zadarmo poradit..by bol hlupak ten, co by take rady potreboval..

cize ak sa nechces radit k tym tuzingovym odbornikom, radsej si daj na auto to, co tam patri...a ak nie, je to tvoj problem, ale nepis tu o tom, ako Ti nadavaju ludia do hlupakov..

za rozumneho Ta bude kazdy normalny povazovat tazko...staci mu precitat si, co si napisal.. :4012:
stefix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 27.02.2011 15:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefix »

no scorpi 4 takto pokial je toto EU tak tam E mam pre pravostranu premavku. A ked nevies tak laskavo nekomentuj a netrep tu sprostosti. Jedine co tam je neuznane to je dennne svietenie koniec koncov to tam ani nie je to viem tie anielske oči su len ako image. A nebuduce ked budes machrovat tak sa najskor spýtaj a potom hovor o niekom ze je to ludska hlupost. Jebat tu dve na tri a vymontuj lebo bude pokuta. No a este tam mam aj night breaker aj zato bude pokuta v tvojej hlave sprostej
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

neviem o tom, ze by som Ta nejako urazil, alebo napisal nieco, co je hlupost..osobne som si overil vyrobky firmy DEPO..ani jediny nie je homologovany..to, ze ma "vytetovane" "E" na skle, neznamena, ze to je ok...NIE SU HOMOLOGOVANE

upozornujem Ta este na jednu vec..ja tu nemachrujem, a nepisem sprostosti, na rozdiel od Teba , a ani neurazam..tak si daj pozor na to, co pises, aby sa nestalo, ze dopises nadobro... :41c2:

"jedine co je tam neuznane je denne svietenie" - tym padom nie je cele svetlo OK..

staci to takto, alebo Ti mam este nieco vysvetlit tym "machrovanim"?
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

sprosty je tu niekto iny, lebo normalny clovek vie diskutovat aj bez pouzivanie nadavok a urazok, co sa tebe stefix zjavne nedari.
stefix
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 27.02.2011 15:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefix »

je tam made in Malysia. A depo je malaysia. a na tom svetle je E 4 co je holandsko. a co som v dodatku zakona cital je ze sme clen eu a to ostatne som si precital ze stretavacie a dialkove svetla vyhovuju. Netvrdim ze je to firma depo akurat tvrdim ze tam to E mam. Uplne na stopro sa v tych homologizaciach nevyznam a ked tam to E je tak tam asi je. A ze som sprosto napisal (asi tak, nemam to vo zvyku a uz lutujem ze som tie svetla kupoval. Ked som minule poisal na forum skrz tieto svetla kup super cenma dobre su. A teraz vsetko na opak. Este na koniec aj to E nie je prave tak ja neviem asi kaslem nato. A malaysia je puma panasonic a kopa dobrych veci aj ked aj smejdov. Ale s činov sa to neda porovnat. A mam zadne svetla tiez s depa maju Ečko su fajne akurat tieto svetlomety nie je prave vyhra. No co E maju tak ci prave ci neprave ja neviem ale je to tam a to my staci zato ze tam dakto dal falosne E ja nemozem

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: angelo28 a 11 neregistrovaných