Transit 2,4 TDE vysoké otáčky na voľnobehu a padanie nafty

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Hyundai1
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 27.04.2007 13:05
Zdieľať na Facebook

Transit 2,4 TDE vysoké otáčky na voľnobehu a padanie nafty

Príspevok od používateľa Hyundai1 »

Mam problém s Fordom Transit 2,4 TDE 125-ps ročník 2004 .

1.- Na aute pada nafta tak po cca 10 hod. stania . Dal som medzí čerpadlo a pal. filter spätný ventil a ďalší spätný ventil pred pal. filter - nafta pada aj tak . Ak naťahám naftu balonikom tak štartuje pekne .

2.- Auto ma voľnobežné otáčky 1100 - príde mi to dosť veľa .

3.- Nepoznám ako jazdia Transity no ak ho porovnám s Renaultom Master 2,5 DCi 116-ps tak je oproti nemu max leniví - max rýchlosť Transita je podľa GPS 107-km/h - konštrukčná podľa TP 146-km/h

Auto bolo na diagnostike vo Forde a aj u skromného mechanika no nič neukázalo . Čo by s tým autom mohlo byť ? Pripadne vedel by sa mi niekto na to pozrieť ?? auto je v KE .

Za každú radu vopred ďakujem .
m.kocik
Príspevky: 608
Dátum registrácie: 20.10.2007 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.kocik »

nepoznam novsieho tranzita ,ale mam tranzita r.98,2,tdi ziadny problem s padanim nafty,pravidelne raz rocne meneny palivovy a vzduchovy filter a bezna udrzba ,je to robos auto a max.spokojnost aj spotreba-rychlost max. na dialnici 150km,ale to lem na skusku inac bezna cestovna rychlost 110 a dojdes vsade,skus zavolat do galanty tam su majstry na tranzity a musi ti ist tranzit nieje ziadny hnoj je to pan ford :4012: :300f:
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných