Trajekty v Chorvátsku - skúsenosti

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Trajekty v Chorvátsku - skúsenosti

Príspevok od používateľa Acon »

Ahojte. Chlapi, má niekto skúsenosť ako zyvknú posudzovať rozmery áut? Lebo kritérium je:
1 auto do výšky 2m a dĺžka do 5m
2 výška nad 2m a nad 5m.
No ja mám nad 2m a do 5m. Moja logika hovorí, že miesto zaberá dĺžka bez ohľadu na výšku ak nie je trajekt viacpodlažný. Alebo je to tak, že platí jeden z vačších rozmerov? Pýtam sa, lebo mám v pláne taký trip po Chorvátsku od severu na juh s návštevou viacerých ostrovov a musím si zrátať akým autom ísť.
Že dopredu ďakujem za pozitívne správy
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Zdravím, výška je dôlezitý faktor, lebo tam kde dajú na palubu kamióny s výškou 4m, vedia spustiť/zdvihnúť podlahu a nakladajú tam osobné auta. A tam tá výška je veru niečo málo cez 2metre. Takto to robia na lodi Skania,Polonia,Galileus, na bývalom Wavely.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Popustit pneu a potom kurtne, ala skoda na autosalone :300f:
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Ja spustím celú supravu hore dole v rozsahu 18cm. Od minimálnej čo je naves na pneumatikách až po maxim keď vankúše sú úplne nafúkané.
Ale toto sa jedná pravdepodobne o karavan a tam tie tuším berú medzi osobaky ako aj dodavky. Sú člnky čo nemajú medzipodlahy a tam stojíme v rade za sebou. Trelleborg -Rostock/Lubeck/Sassnitz. Lode TTLINE, STENALINE to neriesia, pekne do radu kamiony za kamiony, osobaky, dodavky, karavany spolu za sebou do lajny.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Nie karavan, Offroad. Zadok síce mám spúšťací o cca 7cm no stratil som DO a bez toho to nejde. Už viem len prifúknuť, čo mi je v tomto prípade naprd. ;-) Asi sa budem musieť zaobísť bez záhradky a nahodím cestné pneu. To by som sa mal trafiť do 2m.
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných