Toyota Carina r.v.1995 1.6 s LPG a stav po 823 000km...

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

To že dnes ľudia z prebytku skoro všetkého nevedia „roupama co delat“, to ešte neznamená že komunizmus je to najlepšie čo nás mohlo postretnúť.
No a konečne, neviem aký si bol starý pri tom prevrate, ale ak to bolo menej ako cca Kristove roky, tak treba také reči brať ako mladícke blúznenie niekoho kto nevie o čo ide.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Čítaj s porozumením - píšem že celá Europa ide za posledných 100 rokov ku dnu bez ohladu na to aký režim vládne v jednotlivých krajinách. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Akurát zabúdate že na celom svete je náš Slovenský národ najzávislejším národom na automobilovom priemysle-čo sa týka počtu vyrobených automobilov na počet obyvateľov, takže ak sa začne predávať menej áut naša ekonomika padne, nebude ani na poriadne platy a už vôbec nie na sociálne balíčky atď.Takže plnění plánu pude kam? ... No pude do prdele! A jak jistě víte, i my podle plnění plánu budeme brát jaký prémie? Kurva nižší! Nižší!!! Halík, politicky, myslete politicky, Halík!”
:d :D :d :D
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

oco13 napísal: A nie som maskot fora - ja som vaše zlé svedomie, lebo vám stále pripomínam ako skromne žili vaši rodičia a ako sa vy rozdrapujte dnes. :4012:
ten titul maskot fora som dostal ja a uz ho mam niekolko rokov :40bd: :d :D lol
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

mastik29 napísal: Zvladnu tie starsie auta, turnusy 5000km+ bez navstevy servisu, potreby cokolvek opravit, vymenit? Ako dlho? Kolko x do roka ostanu na krajnici?
Nehovoriac o ekonomike, ohladom spotreby.
ak je o auto dobre starane tak ano zvladne. ja som na mojej 20 rocnej mazde 323f BJ r. v. 1999 s motorom 1.5 benzín 65kw otocil :Tunisko, Turecko, Grecko, Bulharsko, Ukrajinu, Moldavsko, Taliansko, Aj sever Polska a klop klop na drevo nikde ma nenehala :zg282: :300f: :4012:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

oco13 napísal:Ale príroda nestvorila človeka pre večierky výlety autá .... Príroda stvorila človeka na to aby sa rozmnožoval a udržal svoj živočíšny druh pri živote. lol :4012:

Rad filozofujem, ale aj sam si uvedomim, zw su to vacsinou l3n taraniny...
8 miliard ludi je malo, myslis? To chce priroda?
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Mne sa chlapi na tomto filozofovani velmi nepaci jedna vec.
A to je ta negativna emocia ako je tu na Slovensku vsetko naprd, ako je to naprd v EU, ako je to na celom svete naprd a ako to vy jasne vidite, ako to ti druhi hlupaci (napr.aj vas hlupy sused, susedka) robia zle a vedu aj vas do zahuby. Ved len vas sposob myslenia a konania je trvalo udrzatelny a spravny. Aj ked sted donho spadli ani neviete ako.
A ake toxicke bolo obdobie pred prevratom, oznacovane ako "za komunistov" a aka je toxicka klima teraz, atd...
Viete co? Kazdemu insitnemu mudrakovi dame do ruky velke kladivo, nech to opravi. To isto musi zabrat!
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

aristoteles napísal:
oco13 napísal:Ale príroda nestvorila človeka pre večierky výlety autá .... Príroda stvorila človeka na to aby sa rozmnožoval a udržal svoj živočíšny druh pri živote. lol :4012:

Rad filozofujem, ale aj sam si uvedomim, zw su to vacsinou l3n taraniny...
8 miliard ludi je malo, myslis? To chce priroda?
Vzhladom na počet chorôb, katastrof a nešťastí po celej zemeguli tak asi sa aj matke zemi zdáme premnožení. lol Ale kolko by nás malo byť to ti nepoviem, nejako som sa jej na to nepýtal.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

No prave, nepytal...
Lebo ta zaujima len to, aby si sa prezentoval ako isty pan spasitel Tolstoj.
Neuraz sa, ale ten bol ohromny spisovatel a chlap az kym nezacal stracat potenciu a nezacal byt ideologom a potom napisal znamu sracku "Vzkriesenie".
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Myslim, ze to tu je technicke forum, pripadne forum o autach o toho by sa bolo treba aj drzat.
Lebo ked uz hovorit HLuPoSTi, tak aspon k veci...
Naposledy upravil/-a aristoteles v 14.05.2019 20:44, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Hm sorry, ale nečítal som Tolsteho. Píšem čo si myslím. To fakt čakáte , že vám bude každý tlieskať? :4012:
Forum je o autách, autami cestujeme, a ja tvrdím že príroda pri vymýšlaní človeka neplánovala jeho presuny ani takou rýchlosťou ani na také vzdialenosti, ako je to dnes. Takže to zrejme bolo k veci. :d :D
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Mne sa zda,ze prave ty a zopar dalsich potrebuje publikum. Zijes taky isty biedny zivot ako my ostatni, ale silou mocou sa tvaris ako svaty za dedinou.
Kto sme to my a kto ty?
Pan boh ta ani na traktore, ani na koni nestvoril...

Ludom dnes naozaj chyba pokora.
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Aby si ma nechapal zle, mne sa jednoduchy zivot ozaj nebridi, to ma nepoznas. Co som sa ja na traktore najazdil. Mne si aj cwlkom sympaticky.
Len mi vadia tie, nielen tvoje, zbytocne reci naokolo...
Strasne hlupo to vyzera, ako ked clovek pocuje deti na ulici na fica nadavat. Vies co myslim?
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

oco13 napísal:Hm sorry, ale nečítal som Tolsteho. Píšem čo si myslím. To fakt čakáte , že vám bude každý tlieskať? :4012:
Forum je o autách, autami cestujeme, a ja tvrdím že príroda pri vymýšlaní človeka neplánovala jeho presuny ani takou rýchlosťou ani na také vzdialenosti, ako je to dnes. Takže to zrejme bolo k veci. :d :D
A ako vieš čo príroda plánovala?Keby príroda plánovala tak nás mohla rozumovo nechať v štádiu napr.homo erectus, žili by sme v jaskyniach roztrúsený po celom svete,bolo by nás možno 1-2 milión jedincov a ohrýzali by sme surové v lepšom prípade opečené mamutie kosti.
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Ale k veci. Mme sa tiez nezda, ze by benzinovy motor bol neznicitelny v beznej premavke.
Pokial viem, opotrebovania boli u dieselovych agregatoch vzdy pomerne mensie, ako u benzinovych.
A dost by ma zaujimalo, ze preco. Okrem relativne nizsich prac otacok si myslim, ze to bude hlavne inou-chemickou degradaciou oleja pri spalovani benzinu a naslednym vyssim opotrebenim benzinaku.
Ci som mimo?

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných