Toyota Carina r.v.1995 1.6 s LPG a stav po 823 000km...

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

oco13 napísal:Tento štýl života umrie postupne. Jednoducho ludia ktorí takto žijú odídu bez potomkov. Slováci na to máme našliapnuté ráznym krokom. Naše prvé maturitné stretávky boli vždy o tom kolko kto má detí. Stretávky mojich detí sú o tom kto kam ušiel zo slovenska.
Nahradia nás jednoduchší ludia ktorí namiesto mamonárstva a užívania si tecnologických vymožeností, sa budú roznožovať. :4012: Aspoň v niečom je matička príroda spravodlivá.
a budu to cigani a utecenci

dnes ludia travia v praci + cestovanie koli praci 10 hodin mimo domov.je to taky celosvetovy standart.veduci pracovnici 12 hodin denne v praci.tam nieje cas nanic.ani redkovku posadit.len vikend.

oco13--v piatok som sledoval reportaz z nemecka mlady od 18-26 rokov ci muzi ci zeny oni normalne maju,4x mesiac sex.cele hodiny v praci po 10 hodin potom stretavky a po veceroch faceboky.priemer zalozenia rodiny je cez 35 rokov.vsetko to bude aj na sk dneska uz nikoho nebavi mat 2-3 deti a prehnit okolo toho 20 rokov zivota stylom prezivat od vyplaty do vyplaty.dnes sa tomu vravi pasca.ludia chcu peniaze na auta na byty na vecierky a vylety a chcu to hned.

kdejake videa zo sveta alebo ti you-tuberi ukazuju ako si ziju (koli zarobku z youtube) toto vsetko vplyva na ludi pretoze na sk okrem bratislavy mame co velky prd.kazdy kto moze zo slovenska taha prec.

ale aj s tymi autami sa to meni.ludia zijuci vo velkomestach do 28 rokov uz nekupuju auta.potreba aut klesa sama od seba.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ale príroda nestvorila človeka pre večierky výlety autá .... Príroda stvorila človeka na to aby sa rozmnožoval a udržal svoj živočíšny druh pri živote. lol :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> v piatok som sledoval reportaz z nemecka mlady od 18-26 rokov ci muzi ci zeny oni normalne maju, 4x mesiac sex.


... to je nejak vela ne ? :)
Ked uz som vtipny, tak s ovcou alebo kozou ?


Jergusko : bravo, bravo, bravo, nemal som sancu zacinat ze moje 19rocne s nakvalanym milionom (ano kilometrov) este na krajnici nestalo co ho dvanast rokov mam.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Halo, halo , halo
Zobuďte sa lol To nie je o tom či stálo na krajnici,v strede cesty alebo v trenírkach To je o tom že na trasu 300 a viac km sa auto nemá používať,Prečo??? , lebo človek sa nemá tak ďaleko trepať od svojho hniezda.
Hovorí vám niečo pojem teritorium ,alebo revír??? Vlk ho má tak 70km , človek počítam polovicu aj to musí byť v kondícii.
Idete proti prírode a potom sa čudujete ,že kapete na infarkty a rakovinu. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

tatko, a jako homo sapiens osidlil zemegulu ? tvoji predkovia by isto ostali na bananovniku lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Osídliť a pobehovať ako tajtrlík je teda trocha rozdiel. lol
Na osídlenie nepotrebujem auto na 100t km ročne ale sťahovák ktorý ma tam zavezie a sedím na prdeli kde som a robím deti. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

oco zas si zmenil repertoar? Este nedavno si chcel ludstvo vykynozit ako zlo zemegule. A teraz zas deti robit lol
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> tatko, a jako homo sapiens osidlil zemegulu ?

postupne :)

jak moja stara povedala ked som sa pytal ci by nechcela trojicky :) zahlasila ze radsej postupne. Ale akoze ked sa nad tym zamyslime - ten sapiens fakt postupoval postupne... az ked vymyslel lode v roku sedemsto, az potom sa dostal dalej jak 10km od komina.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nezmenil - civilizované národy vymierajú a aj vymrú , lebo sa nemnožia. Nahradia ich číňani, indovia a komunity z afrického kontinentu.
Opakujem , že vám tu píšem čo by ste mali robiť a čo nerobíte. :4012:
A planéte škodia práve civilizované národy - nie autami, ale výrobou smetí všetkého druhu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

a načo by mi tak asi bolo auto ktoré vydrží 800 000km keď ročne dám tak 15-20 000km? Na houno. Radšej si kúpim lacnejšiu káru ktorá vydrží 300 000km. Páni všetko pekné o tých starších modeloch ale šak ceny šli od 2008 dole, výbava hore tak ešte by ste chceli aby to jazdilo naveky? A načo? čo by sme asi tak dnes robili so Spartakom? Asi ani oco by ho už nechcel na denné jazdenie.
A áno, tie nové autá sa strašne kazia - preto 99.9% vodičov čo na tomto fore nikdy neboli normálne denne jazdia na svojich kárach, nových, mladších i starších a neriešia kraviny. Mimochodom keď vidím na ceste odstavenú mašinu je to buď cigánska felicia alebo dymiace 4krúžky alebo dasauto. Čím to je neviem.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Hjundai, trafil si presne
[img]https://i.postimg.cc/c67pgwL6/IMG-20171001-144440.jpg [/img] dovolím si predstaviť svoju Škodu 440 Spartak z r. 1958
Volá sa Fester a je to môj miláčik. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

autolaik napísal:Mam zivej pamati heslo z tribun 1989: " Radsej budem vykoristovany kapitalistom a budem chodit do roboty na aute ako byt veduca trieda a chodit na bicykli".
A to kto a kde takéto tvrdil ?
Tuším máš halucinácie, alebo si neskúsil na vlastnej koži čo tu bolo ?
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ja som skúsil a páčilo sa mi to ďaleko viac ako súčasnosť. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Nie si sám kto to skúsil a nemáš pravdu
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

To je vec názoru a ten sa môže líšiť kus od kusa. lol
V podstate je to jedno lebo už za toho režimu nám bolo až tak dobre , že sme sa prestali rozmnožovať. :d :D Ani tie 2 deti na ženu čo bolo v tej dobe pravidlo, nič neriešia. Pretože naša konkurencia produkuje priemerne 8 a viac detí na jednu matku. :300f: :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných