Toyota Avensis T25 1,8 benzín 95kW r.v. 2004

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jano503503
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 06.12.2009 18:09
Zdieľať na Facebook

Toyota Avensis T25 1,8 benzín 95kW r.v. 2004

Príspevok od používateľa jano503503 »

Dobrý deň,chcem sa opýtať na elektrické sťahovanie okien keď držím stlačené sťahovanie je všetko ok, ale ak pustím ovládače tak okno zastane,bez problémov funguje iba spolujazdcove okno.Asi pred mesiacom mi zamrzol palubný počítač,našiel som ho svietiť večer pri vypnutom a zamknutom aute,nereagoval na ovládanie ani na volante ani na prístrojovke,naštartoval som nereagoval ani na to tak som odpojil baterku,samozrejme zhasol no po opätovnom pripojení baterky už nejde vôbec.Bol som v toyote vybrali ho šťava do neho vraj ide no vraj odišiel,diagnostika ok.Ešte som si všimol jednu vec pri zapnutí kľúčika sa mi zatvorilo a následne otvorilo elektrické spätné ale iba na mojej strane,myslel som si že niekto do neho drgol na parkovisku,že ho prihol,alebo neviem,no stalo sa to už dvakrát takže mám ju 4 roky doteraz som menil len žiarovky platničky olej filter no proste normálka super no teraz som z mojej tojoši sklamaný.Ten palubák som zohnal budúci týždeň idem do toyoty tak som zvedavý.No ešte mi pred dvomi týždňami odišla baterka ešte originál,takže to je ok.Tie okná mohol som ich pomýliť nejakým súčasným protichodným otváraním a zatváraním všetkých okien?
indi4n
Príspevky: 1898
Dátum registrácie: 10.01.2013 14:16
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa indi4n »

Ked bola odpojena baterka treba znova nastavit krajne polohy okien. Neviem ako toyota, vacsinou staci nejakych 5 sekund podrzat ovladac v druhej polohe ked je okno v krajanej polohe. Vyskusaj, prip. pozri navod. O pomylenych oknach som este nepocul :)
jano503503
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 06.12.2009 18:09
Zdieľať na Facebook

okná už idú

Príspevok od používateľa jano503503 »

ďakujem :2f93:
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných