Test zimných pneumatík ADAC 2011

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

camry
Príspevky: 604
Dátum registrácie: 27.04.2007 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa camry »

škoda, že boli testované len také malé rozmery pneumatík. Ale čo tak sledujem tak ako víťaz takmer vždy vychádza niečo od Continetal. Čo ma silne sklamalo je neúspech pneumatík Bridgestone. Tie som chcel kúpiť na zimu vzor LM-25, ale ako tak pozerám, tak sa ani len nedostal do hodnotenia. Tak idem kúpiť Continental TS 830 P.
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

No ja zvazujem tie Semperit. Mal som Dunlopky a Continental tak chcem skusit nieco ine.
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
kidrock77
Príspevky: 530
Dátum registrácie: 01.12.2009 20:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kidrock77 »

moja draha ma Matadorky na Ackovom Medovi a na bezne jazdenie su vyborne jazdi denne 40km po Kysuciach, kde teda byva snehu a bez problemu...
na Passate mame Continental, tie su tiez super.
ja som mal na Honde Michelin ale uz nikdy viac. Letne ano, zimne ee...
na Corolle mame myslim tiez Conti ale na nej sa jazdi fakt, ze do kostola :D
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

kupil som vitazov testu Conti TS830 R15 195/65.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

ja v zime asi vytiahnem snezny skuter...aj tak budem celu zimu na horach...a v oravskej lesnej sa skutrom presuniem aj po dedine....:DDDD

a vraj na stvorkolky netreba zimne gumy..som niekde cital... :d :D :d :D
valecek
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 29.06.2008 10:33
Bydlisko: KE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa valecek »

Jednoznacne Maloya, svajciarska guma specializuje sa na zimne pneu. Neveril som im velmi no kupili sme ich raz na 180 PS 400 Nm ibizu a odvtedy nexem nic ine, michelin sa moze schovat. popr by som este odporucal Goodyear ultra grip a bridgestone
kikino188
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 06.08.2009 19:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kikino188 »

Moze mi niekto poradit ci su niekde aj testy zimnych pneumatik na dodavky?
Kamko13
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 28.08.2007 13:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kamko13 »

A test zimných topánok neviete kde nájdem?

Adidasy čo som mal minulú zimu stoja za hovno.
Ford Fusion 1,4
evi393
Príspevky: 318
Dátum registrácie: 28.03.2010 14:46
Bydlisko: okr.Sala
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa evi393 »

zimne bridgestone blizzak a spokojnost
mozu byt aj continentali tie som tiez uzival, ode ine rozmery.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Hovorte si kto co chce. Ale ja som si isty, ze Michelin Alpin su skvele, aspon v testoch sa umiestnuju na poprednych miestach, aspon u Michelin Alpin A3 tomu tak bolo. Ale co je podstatme, tak to je jejich neskutocne dlha zivotnost. Vydrzia podstatne dlhsie ako ostatne odporucane pneu. A prave to, ze pneu ma skvele jazdne vlastnosti ale pritom aj dlhu zivotnost, tak to sa Michelin-u naozaj vyborne podarilo.
Netvrdim ze jazdne vlastnosti na nich su najlepsie zo vsetkych, ale co sa tyka zivotnosti, tak to zrejma ano, tu vyhravaju na plnej ciare.
Zatial neviem ako su na tom so zivotnostou tie A4, no cenovo to je to same ako A3.
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

A kde sú testy najpredávanejších gúm / lacňákov / Trayal, Eco trac, a pod. kvalitných ponožkových šitov a protektorov, ktoré sa riešia medzi zľavičkármi ako No.1 ? :4090:
Obrázok
Dr. Autostar v.r.
Autá na diely
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

aky test adac.skreslene vysledky.zase nemal bulvar co pisat.aj tak sa u nas jazdi pomaly a staci na to hocico.pri 90km/h podrzi kazda guma.na dilalnici za sucha do 150km/h budu sediet aj na autobahne.minulu zimu som si kupil nejake shit korea a snehu som si uzil na cestach 4 dni dokopy.a aby mi zase rozmlatilo continental na nasich cestach,kaslat na znacku.
colt.45
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 15.12.2008 20:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa colt.45 »

my mame na aute Sebring Formula Snow . So zivotnostou maximalna spokojnost. drzia uz 4. rok. Brzdnu drahu posudit neviem, ale co sa tyka zivotnosti, super :3035:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> aj tak sa u nas jazdi pomaly a staci na to hocico.pri 90km/h podrzi kazda guma.


a to je ta chyba, sefe - mas najazdene statisice kilometrov na suprave ktoru ja ani nedokazem odlepit z miesta ale v tomto sa obrovsky mylis. Strasne moc.

Staci si len na danych testoch pozriet DLZKU BRZDNEJ DRAHY testovanych pneumatik, na suchom aj mokrom povrchu, a to zdaleka nebrzdia z 90km/h a hned sa zbadas.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní